Biletomat Festiwale Fisz Emade Tworzywo & Barbara Wrońska

Festiwale: Fisz Emade Tworzywo & Barbara Wrońska

Bilety na festiwal

Fisz Emade Tworzywo & Barbara Wrońska

termin

So, 09 listopada 2019 godz. 19:00

miejsce

Vienna House Andel`s
Ogrodowa 17, 91-065 Łódź

organizator

Freedom Jazz Festival

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Ulgowy

Ulgowy

dostępna do
Wt, 10 wrz 2019 09:32

49 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 10 wrz 2019 09:32

79 PLN

Wyprzedane


Ulgowy

Ulgowy

dostępna do
Czw, 31 paź 2019 23:59

49 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 31 paź 2019 23:59

89 PLN

Wyprzedane


Ulgowy

Ulgowy

dostępna do
Pt, 08 lis 2019 23:59

49 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 08 lis 2019 23:59

99 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 09 lis 2019 19:30

129 PLN

Wyprzedane 

📄Barbara Wrońska i Fisz Emade Tworzywo na Freedom Jazz Festiwal 2019!

Barbara Wrońska, Fisz Emade Tworzywo

 

*Bilety ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży do 15 roku życia. Koncert dla osób poniżej 18 roku życia możliwy jest jedynie pod opieką osoby pełnoletniej. 

FJF 2019 to hołd dla wolności, indywidualizmu i alternatywnej muzyki. Nasze rodzime oblicze tego gatunku od wielu lat nie zawodzi, a najlepszym tego przykładem będą nasi wyjątkowi artyści Fisz Emade Tworzywo i Barbara Wrońska.

Wymarzyliśmy sobie koncerty, które będą miały moc poruszenia całej gamy emocji. Od ekstatycznej radości do wzruszenia i poważniejszych rozmyślań. Takie, po których uczestnicy będą wychodzić w osłupieniu, ze zdziwieniem orientować się, która jest godzina i jaki to dzień, a później pójdą na kawę lub lampkę wina i będą dyskutować o muzyce i klimacie występu lub po prostu przeżywać je w milczeniu.

Udało nam się zaprosić artystów tak wrażliwych, refleksyjnych i hipnotyzujących, że już teraz jesteśmy pewni, że ich występy pozostawią po sobie mocny ślad. Jednocześnie są to indywidualiści, twórcy zupełnie różni, podążający przez lata swoimi ścieżkami muzycznych inspiracji. Dodajmy do tego miejsce koncertu, po łódzku industrialne i niesamowicie klimatyczne wnętrze Vienna House Andel’s Łódź na terenie łódzkiej Manufaktury, a otrzymamy wydarzenie niepowtarzalne. Jak zawsze postawiliśmy na oryginalną oprawę, która sprawia, że koncerty podczas FJF stają się wyjątkowym artystycznym przeżyciem.

Fisz Emade Tworzywo są demiurgami naszej rodzimej alternatywnej muzyki. Do ich najświeższych osiągnięć należą utwory nostalgiczne, inteligentne i dojrzałe, które wydali pod jakże trafną nazwą „Radar”. Bo rzeczywiście, bracia Waglewscy to muzycy szczególnie wyczuleni na fragmenty otaczającej nas rzeczywistości.
Muzycznie Tworzywo nieustannie ewoluuje i otwiera się na eklektyczne inspiracje. Na „Radarze” usłyszeliśmy elementy muzyki lat 80, disco i rocka, syntezatorowe brzmienia i gitarowe granie. Jest w nich przestrzeń, liryzm i sensualność. Głos Fisza jest nam znanym od wielu lat ukojeniem. To utwory stworzone by do nich podrygiwać, kołysać się, śpiewać, nucić i tańczyć - tańczyć jakby nikt nie widział.

Barbara Wrońska od lat wzbogaca polską scenę alternatywną tworząc z siostrą Zuzanną „Ballady i romanse” i współtworząc zespół „Pustki”. Na scenie Freedom Jam Festival artystka zaśpiewa utwory ze swojego pierwszego solowego albumu „Dom z ognia”. Sukces tego krążka pokazuje, że na przekór szybkiemu tempu życia i powierzchowności dnia codziennego, tkwi w nas tęsknota za głębią emocji. Barbara Wrońska tworzy muzyczne ich wyzwalacze. Utwory zebrane w „Domu z ognia” są różnorodne i melodyjne, a inspiracje latami 60 spotykają się tam z elektroniką. Idealne do zamyślenia i zatańczenia.

Na koncertach FJF nie może zabraknąć wielbicieli po brzegi wypełnionej emocjami i oryginalnymi brzmieniami muzyki alternatywnej i wszystkich melomanów, którzy doceniają naszych rodzimych artystów. 

Organizatorem koncertów FJF 2019 jest Fundacja Global Culture Promotion.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na koncerty: Fisz Emade!