Przejdź do głównej treści strony

FJF 2023 - Soyka&Grott Orkiestra - Dusza | Prawykonanie „Requiem for Innocent Child" - Komp. M. Kądziela

12.10.2023, czwartek 19:00
Teatr Wielki w Łodzi Plac Dąbrowskiego 4, 90-249 Łódź
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Soyka&Grott Orkiestra - Dusza
To nowy projekt koncertowy Stanisława Soyki i Grott Orkiestry. W repertuarze wieczoru znajdą się wybrane kompozycje tego wyjątkowego Artysty, zarówno takie hity jak "Tolerancja" czy "Kiedy jesteś taka bliska" jak i mniej popularne acz przecudnej urody utwory Mistrza. A wszystko to w kameralnych aranżacjach, przygotowanych specjalnie na …
Soyka&Grott Orkiestra - Dusza
To nowy projekt koncertowy Stanisława Soyki i Grott Orkiestry. W repertuarze wieczoru znajdą się wybrane kompozycje tego wyjątkowego Artysty, zarówno takie hity jak "Tolerancja" czy "Kiedy jesteś taka bliska" jak i mniej popularne acz przecudnej urody utwory Mistrza. A wszystko to w kameralnych aranżacjach, przygotowanych specjalnie na ten wieczór. Artyście towarzyszyć będzie jedenastoosobowa Grott Orkiestra - rodzinny zespół założony przez rodzeństwo: oboistkę Kamę Grott-Tomaszek oraz basistę i kompozytora Michała Grott.

Prawykonanie „Requiem for Innocent Child" - Komp. M. Kądziela
Requiem na głos i małą orkiestrę jazzową pod dyrekcją kompozytora. Poświęcone dzieciom polskim z obozu na ulicy Przemysłowej w Łodzi (Kinder-KL Litzmannstadt) pomordowanym w obozach koncentracyjnych i wywiezionym do Rzeszy Niemieckiej.

Bilety

Aktywne

Bilet całodniowy

71 zł
Do wyczerpania

Bilet całodniowy

91 zł
Do wyczerpania

Bilet całodniowy

111 zł
Do wyczerpania

Bilet całodniowy

131 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Artyści

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.