Biletomat Imprezy French 79

Imprezy: French 79

Bilety na imprezę

French 79

termin

Pt, 01 kwietnia 2022 godz. 19:00

miejsce

Hybrydy
Złota 7/9, 00-091 Warszawa

organizator

Fource

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 01 kwi 2022 17:00

69 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na French 79 w Warszawie 1 kwietnia!

French 79


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Dobre wieści! Tak jak obiecaliśmy, nie damy Wam długo czekać na koncert French 79 w Warszawie. Dzięki sprawnej reakcji teamu artysty możemy ogłosić, że Simon Henner wystąpi w Polsce już 1 kwietnia 2022! Zmieniamy także miejsce, w którym spotkamy się na koncercie - będzie to większe i bardziej przestrzenne wnętrze klubu Hybrydy w Warszawie! Wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują swoją ważność, a do sprzedaży trafiła właśnie kolejna pula wejściówek. Już nie możemy się doczekać tego koncertu, to będzie niezapomniane show!

Jeden z najciekawszych przedstawicieli francuskiej elektroniki, Simon Henner tworzący pod pseudonimem French 79, zagra w lutym w Warszawie. Autor hitowych “Diamond Veins” czy “Between The Buttons” wystąpi w pełnoprawnej formule LIVE na scenie stołecznego klubu Hybrydy już 1 kwietnia 2022. 

French 79, czyli muzyczny projekt Simona Hennera zawiera w sobie wszystkie cechy, za które ludzie kochają popularny “French touch”. Jego albumy wypełnione są lekkimi i niesamowicie melodyjnymi kompozycjami, które w iście soundtrackowy sposób pochłaniają słuchaczy już od pierwszych dźwięków. Nie inaczej jest z występami na żywo – live acty French 79 to dopieszczone pod każdym względem muzyczne spektakle, które płynnie przeradzają się w taneczne imprezy.

Jak dotąd na rynku pojawiły się dwa pełnoprawne albumy French 79; pochodzący z 2016 roku “Olympic” oraz wydany trzy lata później “Joshua”. Oba krążki to spójne i kompletne dzieła, kompozycyjnie przywołujące na myśl lata ‘80 i ‘90, jednak wyprodukowane na najwyższym, współczesnym poziomie. Poza solową twórczością Henner zaangażowany jest również w inne muzyczne projekty, które są rozpoznawalne na całym świecie, jak choćby Kid Francescoli, Nasser czy Husbands.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie