Przejdź do głównej treści strony

From Iceland with Love GusGus Dj Set (Biggi Veira) | TAMA

28.06.2024, piątek, 23:00
Tama, Poznań Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Na otwarcie sezonu wakacyjnego razem z The Visions przygotowaliśmy dla Was coś, czego w Tamie jeszcze nie było - po raz pierwszy będziemy grać jednocześnie na mainie oraz na Dziedzińcu!

Po walentynkowej, praktycznie wyprzedanej trasie GusGus DJ z Biggi Veira powraca z letnią odsłoną projektu “From Iceland with Love”. Szykuje …

Na otwarcie sezonu wakacyjnego razem z The Visions przygotowaliśmy dla Was coś, czego w Tamie jeszcze nie było - po raz pierwszy będziemy grać jednocześnie na mainie oraz na Dziedzińcu!

Po walentynkowej, praktycznie wyprzedanej trasie GusGus DJ z Biggi Veira powraca z letnią odsłoną projektu “From Iceland with Love”. Szykuje się wyprawa, przepełniona elektronicznymi dźwiękami prosto z odległej wulkanicznej krainy, jaką jest Islandia.

Biggi Veira to artysta z ponad 30-letnim stażem na scenie, zdobywca wielu nagród, fundament oraz założyciel GusGus. Jego sety to wyprawa od minimal house po joga techno. Tym razem w trakcie swojego 2-godzinnego występu zaprezentuje swój DANCE ORAMA STYLE, który jest hasłem przewodnim tego roku.

Ostatni solowy występ Biggiego w Poznaniu miał miejsce podczas końcowych miesięcy działalności klubu SQ w 2020 roku, tym samym maestro Islandzkiej elektroniki powraca do Poznania po 4

latach 🥳

LOVE STAGE:

Gus Gus DJ Set (Biggi Veira) 🇮🇸
facebook.com/GusGusOfficial 
soundcloud.com/gusgus
instagram.com/officialgusgus/

Ephemeris 🇵🇱 🇮🇸
https://ra.co/dj/ephemeris?
https://m.soundcloud.com/ephemerris?
https://www.instagram.com/roxgie

+ more TBA

Wydarzenie From Iceland with Love oraz Summer Opening są biletowane osobno

Bilety

Wyprzedane

Early Birds

BILET WSTĘPU

63,50 zł

Standard Love

BILET WSTĘPU

73,50 zł

Late Love

BILET WSTĘPU

83,80 zł

Bilet Dziedziniec/Środek Tama

Bilet Dziedziniec/ Środek Tama

83,80 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.