Przejdź do głównej treści strony

From Palestine with love: Sama / Schron

23.03.2019, sobota, 23:00
Schron, Poznań Kościuszki 68, 61-818 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Be Kolektiv Tour, zajmujący się muzycznymi podróżami w najciekawsze zakątki turystyczno - elektroniczne rozszerza swoją działalność poza granice Europy!

Po Niemczech (Kalipo, Ryan Davis), UK (Emika), Szwecji (Gidge), Rosji (Ishome) i innych, gdy zawitaliśmy w rejon bliskowschodnich pustyń oraz zainteresowaliśmy się tamtejszą sceną elektroniczną, nasz pierwszy wybór mógł być tylko …

Be Kolektiv Tour, zajmujący się muzycznymi podróżami w najciekawsze zakątki turystyczno - elektroniczne rozszerza swoją działalność poza granice Europy!

Po Niemczech (Kalipo, Ryan Davis), UK (Emika), Szwecji (Gidge), Rosji (Ishome) i innych, gdy zawitaliśmy w rejon bliskowschodnich pustyń oraz zainteresowaliśmy się tamtejszą sceną elektroniczną, nasz pierwszy wybór mógł być tylko jeden.

Zapraszamy na emocjonującą podróż do serca gorącej Palestyny!

Kolejnym headlinerem From x with Love, drodzy Państwo, będzie sama.... SAMA!

Nazywana jest palestyńską królową techno. Pionierka tamtejszej undergroundowej sceny techno, wcześniej znana jako Skywalker. Pierwsza Palestynka - DJ'ka. To ona zapoczątkowała nurt techno w Ramallach w West Bank, gdy w 2006 r. stawiała swoje pierwsze kroki jako DJ'ka, by 4 lata później zająć się swoimi produkcjami. To umiejętności techniczne, zdobyte dzięki ukończeniu studiów muzycznych, połączone z jej niezwykłą osobowością i wrażliwością sprawiają, że jej produkcje są tak wyjątkowe.

Jej historia nie była jednak prostą drogą na szczyt. Rodzina Samy żyła na wygnaniu aż do 1994 r. gdy pozwolono jej ojcu wrócić do kraju. Jako nastolatka przeżyła drugie powstanie palestyńskie przeciwko Izraelowi, które zebrało żniwa w tysiącach ofiar. Dobrze pamięta żołnierzy przejmujący jej dom lub zdobywanie wody z opadów deszczu, aby przetrwać. Jej pochodzenie - ze względu na papiery i wymagane do podróży wizy - blokowało także jej muzyczną karierę, aż do czasu przeprowadzki do Paryża.

Jak sama mówi, muzyka jest dla niej wolnością. Możliwością odcięcia się od świata, wojen, polityki. Nie ma nic więcej poza tobą i dźwiękami, które słyszysz. To wyzwalająca ucieczka do miejsca, w którym jesteś sam na sam z muzyką.
To świetnie wpasowuje się w nasz cykl, w którym chcemy prezentować muzykę powstającą tylko dzięki miłości do niej... oraz dawaniu miłości przez muzykę.

Dlatego już 23.03 zapraszamy Was do Schronu, abyście podążyli za Samą do miejsca, w którym liczyć się będzie tylko jej muzyka, a nogi same poniosą was do tańca.

Towarzyszyć jej będą wyborni dje i producenci, którzy dodatkowo spotęgują wrażenia ze wspólnej podróży.

Nie może Was zabraknąć. Do zobaczenia w pociągu!

Line up:
سماء 'SAMA
https://soundcloud.com/sama_saad

Vidno (Affekt / Otake Records / Płock)
https://soundcloud.com/vidnoofficial

Raev (Ciało / Wrocław)
https://soundcloud.com/raev

maryo (Be Kolektiv / Klub Rura / Żyrardów)
https://soundcloud.com/maryo_music

Lewa (Be Kolektiv / HOUSE Szkolna / Poznań)

indygo (Guesthouse Berlin / Żyrardów)
https://soundcloud.com/indygoxoxo

Michal Blonski
https://www.mixcloud.com/michał-błoński/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

22,30 zł

Standard

Standard

27,40 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.