Biletomat Muzyka klubowa GAYA #3: date with kate

Muzyka klubowa: GAYA #3: date with kate

Bilety na clubbing

GAYA #3: date with kate

termin

Pt, 30 września 2022 godz. 23:59

miejsce

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

organizator

LEM TECHNOLOGIES Sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 29 wrz 2022 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 30 wrz 2022 20:00

30 PLN

Wyprzedane


 

📄Kup bilet na GAYA #3 już 30 września w Poznaniu!

KDB, Andrii Olkov, Hubert Stan, date with kate, Rico Przybylski, Vladdy, Ryba, Lili Hauser


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Witaj, to ja GAYA.
Powracam do LABu po raz trzeci. Niezmiennie towarzyszą mi szmaragdowa zieleń i mistyczny fiolet. Jedną z moich najsilniejszych mocy jest władza nad porami roku. Czym zaskoczę Cię tym razem?

W maju przyniosłam Ci pierwsze oznaki zieleni, w lipcu osiągnęłam apogeum moich mocy, by dać Ci cień życiodajnego drzewa. Czas na nieuchronną podróż w stronę ciepłych, jesiennych kolorów. Dołącz do mnie i pożegnajmy wspólnie letnie powietrze.

LAB ponownie zakwitnie wielobarwnym mirażem natury. Ja zaś zdradzę Ci kolejną część mojej tajemniczej mocy pachnącej wrześniowymi malinami. Zanurz się ze mną w orzeźwiającym potoku i mistycznej mgle jeszcze ostatni raz, nim wspólnie doświadczymy jesiennej eksplozji barw. Masz odwagę posmakować ostatnich kropel letniej rosy?

To już trzecie spotkanie z GAYą, które na wieki zajmie miejsce w Twojej pamięci i ukoi pierwsze oznaki nostalgii za przemijającym latem. DJka Lili Hauser wraz z przyjaciółmi ponownie odda hołd zmysłowej naturze, wydzielającej słodką woń letnich kwiatów. To już ostatnia szansa, by pobyć z GAYą w jej letnim ogrodzie barw nim kwiaty zamkną swe pąki, by chronić to, co cenne, przed zimową ciemnością.

Spodziewaj się więc dobrze znanych i uwielbianych lokalnych artystów. Tłem do pełnej hipnotyzującej pasji muzyki będą zjawiskowe dekoracje autorstwa Lili Hauser, Klaudyny Rajewskiej i Michała Nowackiego.

Czego możesz się spodziewać? I tym razem GAYA pozostanie tajemnicza, by wprowadzić Cię w granat i srebro rozgwieżdżonej nocy już w piątek 30.09.2022. LAB na Grochowych Łąkach ponownie stanie się świątynią ku czci matki natury. Kto wie, może miniesz GAYę przechadzającą się w mglistym lesie?

Podczas trzeciej edycji zagrają dla Was:
- KDB
- Andrii Olkov
- Hubert Stan
- date with kate
- Rico Przybylski
- Vladdy, Ryba, Lili Hauser

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!