Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Imprezy GAYA #4: Deaf Can Dance

Imprezy: GAYA #4: Deaf Can Dance

Bilety na imprezę

GAYA #4: Deaf Can Dance

termin

Pt, 02 grudnia 2022 godz. 23:59

miejsce

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

organizator

LEM TECHNOLOGIES Sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 01 gru 2022 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 02 gru 2022 20:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na GAYA #4: Deaf Can Dance 2 grudnia w Poznaniu!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***
Witaj, to ja GAYA

Nie mogę już dłużej ignorować próśb moich współwyznawców mistyki i natury. Dzięki Wam bowiem zjawię się w LABie ponownie. Doskonale znane Ci już kolory zieleni i fioletu otulają mnie jak ciepły płaszcz. Zima może próbować zwalczyć piękno i ciepło, ale moja moc jest silniejsza. Czym zaskoczę Cię tym razem?
Jesień dobiega końca. Aby nie dać się zanurzyć w zimowej nostalgii, odkryj ciepło tropikalnej dżungli w LABie. Natura zasypia, by ponownie rozbudzić życie. Dołącz do mnie, by oddać jej hołd i zapewnić jej powrót w pełni swojego majestatu.
LAB ponownie zakwitnie wielobarwnym mirażem natury, by choć na chwilę udać się w krainę zapomnienia od zimowej ciemności. Kolejna odsłona moich niezwykłych mocy czeka na odkrycie. Przygotuj się na niezwykłe doznania i ogrzanie muzyką wprost z serca orientu.
Siła GAYI tkwi w pasji i przyjaźni. Bez niezastąpionych elfów Lili Hauser wyczarowanie dla Was nocy pełnej wrażeń nie byłoby możliwe. Z każdą edycją rodzina GAYI rozrasta się jak przepiękny kwiatowy pejzaż.
To już nasze czwarte spotkanie, które na wieki zajmie miejsce w Twojej pamięci i pozwoli zapomnieć o niesprzyjającej radości aurze. Spodziewaj się więc dobrze znanych i uwielbianych lokalnych artystów i nie tylko.
Czego możesz się spodziewać? Noc 2.12.2022 zbliża się wraz z każdym krokiem Matki Natury. Odwiedź LAB na Grochowych Łąkach by stanąć twarzą w twarz z zaćmieniem księżyca. Ostre promienie tego niezwykłego światła przeniosą Cię do krainy życia w obliczu hibernującej natury na zewnątrz. Kto wie, może miniesz GAYę przechadzającą się w mglistym lesie?

Podczas czwartej edycji zagrają dla Was:
- Deaf Can Dance
- Kemot b2b Nimm2
- Rico Przybylski
- Maciej Berliński
- Lili Hauser

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!