Przejdź do głównej treści strony

GAYA #7 - ISTOTA WODY

15.09.2023, piątek, 23:59
Projekt LAB, Poznań Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Witaj, to ja, GAYA

Moc natury powraca w nowej odsłonie, tym razem dołączy do mnie moja siostra Eywa, na której barkach każdego dnia ciąży równowaga ekosystemu Pandory. Zanurz się wraz z nami w akwamarynowych doznaniach. Czy odważysz się odkryć istotę wody?

Wszechmatka Eywa użyje swojej magii, by dobrze Wam znane …

Witaj, to ja, GAYA

Moc natury powraca w nowej odsłonie, tym razem dołączy do mnie moja siostra Eywa, na której barkach każdego dnia ciąży równowaga ekosystemu Pandory. Zanurz się wraz z nami w akwamarynowych doznaniach. Czy odważysz się odkryć istotę wody?

Wszechmatka Eywa użyje swojej magii, by dobrze Wam znane drzewo GAYi poza zielenią i fioletem nabrało iluminująco podwodnej natury. Połączenie mocy ich obu umożliwi rytualny taniec wokół drzewa pośrodku LABowej krainy snów.

Siódemka posiada niezwykłą moc rozumienia natury świata. Przedwieczne GAYA i Eywa zapraszają Cię do LABu na zderzenie z czystą energią płynącą z zakamarków pięknego świata skupionego w słonecznych refleksach błękitu oceanu. Przygotuj się na niezwykłe doznania i orzeźwienie muzyką wprost z serca orientu.

GAYA to przede wszystkim pasja i przyjaźń. Bez wspaniałych nimf wodnych i trytonów Lili Hauser wyczarowanie dla Was nocy pełnej wrażeń nie byłoby możliwe. Z każdą edycją rodzina GAYI rozrasta się jak przepiękny kwiatowy pejzaż, by tym razem podbić Wasze doznania kolorami pięknej morskiej toni.

GAYA ponownie zaprosiła do pomocy wędrownych artystów z dalekich krain. W sercu nadmorskiego GAYOWEGO raju magią plemiennych dźwięków zaczaruje Was serdeczny przyjaciel GAYI i Eywy oraz półbóg kEczuP z bagien. Dołączą do niego również Sassafras Tree, Lili Hauser, Flajszman, Maksymilian Negroni i Musashi.

Noc 15.09.2023 zbliża się wraz z każdym ukwieconym krokiem niezwykłych sióstr. Odwiedź LAB na Grochowych Łąkach, by odkryć istotę kryjącą się w tafli wody zalanej światłem księżyca. Ostre promienie światła skumulowanego mocą przyjaźni otulą Cię dźwiękami podczas celebracji piękna i ciepła. Kto wie, może miniesz GAYĘ i Eywę przechadzające się w mglistym lesie nad brzegiem oceanu?

Podczas piątej edycji zagrają dla Was:

- kEczuP
- Sassafras Tree
- Lili Hauser
- Flajszman
- Maksymilian Negroni
- Musashi


Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard

35 zł
40 zł

Miejsca

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.