Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Rock GED + The Nut w Schronie Muzycznym MASH – premiera płyty!

Rock: GED + The Nut w Schronie Muzycznym MASH – premiera płyty!

Bilety na Rock

GED + The Nut w Schronie Muzycznym MASH – premiera płyty!

termin

Pt, 19 maja 2023 godz. 19:30

miejsce

Schron Muzyczny MASH
Wojska Polskiego 3, 41-400 Mysłowice

organizator

Schron Muzyczny MASH

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 19 maj 2023 19:30

30 PLN

Wyprzedane


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na koncert GED + The Nut, 19 maja w Mysłowicach!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

GED zaprasza Was na koncert, który odbędzie się podczas premierowej trasy pt. „W Świetle Neonów”!!! Panowie właśnie wydali swoją debiutancką płytę, którą wraz z merchem będzie można nabyć tylko na trasie!

GED, to power trio, w którego skład wchodzą Greg Spruce, Ernest Dziedzic oraz Dorian Gębski. Zespół powstał w 2022 r. po przyjeździe muzyków z Anglii oraz Niemiec do Polski. Ich styl łączy rock'ową energię z nowoczesnym spojrzeniem na muzykę. Portfolio Muzyków: Rawa Blues Festival, Suwałki Blues Festiwal 2022, Lauba Pełna Blusa 2022, Blues Express, Olsztyńskie noce Bluesowe, koncerty w telewizji. Greg reprezentował Polskę na przeglądzie muzyki Blues'owo/Jazz'owej w 2017 roku u boku zagranicznych zespołów, między innymi, z USA oraz Europy Zachodniej. Zespół Grega i Ernesta został wytypowany jako „Odkrycie roku” w ankiecie Blues Top 2019 r. Greg został wybrany jako pierwszy blues'owy basista oraz drugi instrumentalista w kraju w 2020 roku. Muzycy gościli, między innymi, w: Antyradio, Trójka - Polskie Radio, Polskie Radio Rzeszów (koncert live), Radio Kraków i wiele, wiele innych. Mieli przyjemność grać u boku takich zespołów jak: The Animals, Billy Gibbons (ZZ TOP), Organek, Dżem, Kult, Odział Zamknięty, TSA, Warren H.

The Nut – niech nie zmyli Was nazwa, to żywiołowa piątka pasjonatów mocnego, rockowego grania. W swojej twórczości stawiają na twarde jak orzech brzmienie i teksty z przekazem. Kilka dni temu wypuścili premierowy singiel, który możecie znaleźć na YouTubie i serwisach streamingowych.

Grają od 2021 roku. Na swoim koncie mają kilkadziesiąt koncertów. 19 maja spodziewajcie się rockowego i punk-rockowego uderzenia!

https://www.facebook.com/thenutband

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!