Przejdź do głównej treści strony

Giolì & Assia: Resurrection World Tour | Warszawa

25.11.2024, poniedziałek, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
Progresja, Warszawa Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

🖤Pierwsze damy włoskiego elektro, Gioli & Assia, powracają do Polski! Żeński duet łączący house, techno, indie i pop wystąpi na jedynym w tym roku koncercie w naszym kraju, który odbędzie się 25 listopada w warszawskim klubie Progresja.

Ich współpraca zaczęła się na zasadzie relacji managerki i artystki, ale w 2016 …

🖤Pierwsze damy włoskiego elektro, Gioli & Assia, powracają do Polski! Żeński duet łączący house, techno, indie i pop wystąpi na jedynym w tym roku koncercie w naszym kraju, który odbędzie się 25 listopada w warszawskim klubie Progresja.

Ich współpraca zaczęła się na zasadzie relacji managerki i artystki, ale w 2016 roku ewoluowała i od tego czasu wspólnie działają na płaszczyźnie artystycznej. Gioli skupia się na instrumentach (fortepian, wiolonczela, perkusja, handpan), natomiast Assia śpiewa i gra na gitarze. Jako że wszystko robią na swoich zasadach, to w tym samym roku założyły własną wytwórnię, Diesis Records, z wykorzystaniem której dzielą się ze światem swoją twórczością. Muzyka duetu to płynące, swobodne połączenie house’u, techno, indie i popu, z którego powstaje niezwykle oryginalne, electro-popowe brzmienie.

Jeszcze większą popularność zyskały za sprawą #DiesisLive, czyli streamów, podczas których swoje sety odgrywały w pięknych okolicznościach przyrody. Legendarna już seria została wyświetlona na YouTubie ponad sto milionów razy i udowodniła tylko, że duet Gioli & Assia to istny wulkan wielowymiarowej kreatywności. Współpracowały z tak legendarnymi markami jak Dolce & Gabbana oraz Armani, a na bieżący rok planują podbijać świat dalej - za sprawą nowej EP “RESSURECTION (ACT I)” oraz epickiej trasy koncertowej.

GIOLI & ASSIA

📅25.11.2024

📍Warszawa, Progresja

🎟BILETY: Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w piątek 5 marca o godzinie 10:00

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡GIOLI & ASSIA (Włochy / Diesis Records) - electro-pop
🌐https://www.facebook.com/gioliandassia
🌐https://www.instagram.com/gioliandassia


Bilety

Aktywne

BILET WSTĘPU

115,60 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 137,80 zł

W dniu koncertu

BILET WSTĘPU

137,80 zł
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.