Przejdź do głównej treści strony

GLENN MILLER ORCHESTRA

13.12.2023, środa, 19:00
Teatr Wielki w Łodzi, Łódź Plac Dąbrowskiego 4, 90-249 Łódź
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

GLENN MILLER ORCHESTRA
BEST OF - TOUR 2023!
Muzyka ma niezwykłą moc przenoszenia nas w inne czasy i miejsca!
Już w grudniu 2023 r., legendarna, światowa orkiestra BIG-bandowa The World Famous GLENN MILLER ORCHESTRA zagości ponownie w Polsce! Grupa zaprezentuje swoją nową trasą koncertową BEST OF. To będzie niezapomniane muzyczne przeżycie, które przeniesie …
GLENN MILLER ORCHESTRA
BEST OF - TOUR 2023!
Muzyka ma niezwykłą moc przenoszenia nas w inne czasy i miejsca!
Już w grudniu 2023 r., legendarna, światowa orkiestra BIG-bandowa The World Famous GLENN MILLER ORCHESTRA zagości ponownie w Polsce! Grupa zaprezentuje swoją nową trasą koncertową BEST OF. To będzie niezapomniane muzyczne przeżycie, które przeniesie widzów w czasy złotego okresu swingowej ery! GLENN MILLER ORCHESTRA to zespół, który przez lata zachwycił miliony słuchaczy na całym świecie. Powstał pod wodzą genialnego kompozytora i aranżera, Glenna Millera. Do dzisiaj orkiestra kontynuuje jego dziedzictwo, zachowując autentyczność i niesamowitą energię na scenie.
Nowa trasa BEST OF zabierze widzów w muzyczną podróż po największych przebojach Glenna Millera i jego orkiestry. To gwarancja niezapomnianych chwil przy tak znanych utworach jak: "Moonlight Serenade", "Ain’t We Got Fun", "Somewhere over the Rainbow", "A String of Pearls", "Little Brown Jug", "At Last", "You Made Me Love You", "I’ve Got the World on a String", "Sing Sing Sing", "American Patrol", "In the Mood", "We’ll Meet Again", "Chattanooga Choo Choo" czy "Pennsylvania 6-5000". To wyjątkowa okazja, aby na własne uszy usłyszeć te ikoniczne kompozycje w wykonaniu jednej z najlepszych orkiestr na świecie.
Członkowie orkiestry włożyli mnóstwo pracy w przygotowanie tej nowej trasy. Zarówno muzycy, jak i wokaliści doskonale oddadzą charakterystyczny styl i brzmienie Glenna Millera, sprawiając, że widzowie poczują się jakby cofnęli się w czasie, wprost na koncert orkiestry z początku lat '30 czy '40 ubiegłego wieku. „Każdy muzyk czy kompozytor marzy o stworzeniu absolutnie wyrazistego brzmienia, które natychmiast będzie rozpoznawalne zaledwie po kilku pierwszych taktach.” - Te słowa założyciela orkiestry, Glenna Millera, stały się ogromną inspiracją dla Wila Saldena. To właśnie on został mianowany głównym dyrygentem orkiestry prawie 40 lat temu - za swoją długoletnią pracę i zaangażowanie. Jako perfekcjonista, zawsze oczekiwał tej samej postawy od każdego członka zespołu. To właśnie jego podejście do pracy sprawiło, że zdobył najcenniejszą nagrodę - podziw i zachwyt publiczności.
Wizytówką muzycznego świata orkiestry są niewątpliwie wszystkie sentymentalne ballady, takie jak "Moonlight Serenade", które grupa wykonuje identycznie jak sam Glenn Miller zapisał przed laty. Eleganccy muzycy kochają swój emocjonalny jazz, a ich radość z grania jest niezwykle widoczna. Historia grupy sięga już 90 lat, podczas których koncertowali na całym świecie, budząc zachwyt artystycznego świata. Nawet THE BEATLES czy ELVIS PRESLEY nie mogą poszczycić się taką liczbą hitów, które królowały na pierwszych miejscach list przebojów. Glenn Miller Orchestra występowała w Stanach Zjednoczonych, Europie, Australii, Nowej Zelandii, Ameryce Południowej, Japonii i na Filipinach.
W grudniu 2023 r., nowa trasa BEST OF zawita aż do 10 polskich miast, wykonując niezapomniane koncerty dla fanów muzyki z całego kraju. Bez względu na to, czy ktoś jest wieloletnim miłośnikiem Glenna Millera, czy dopiero zaczyna odkrywać jego niezwykłe brzmienie, ten koncert z pewnością dostarczy każdemu słuchaczowi ogromnej radości oraz wielu emocji. Serdecznie zapraszamy!
Wszystkie koncerty na trasie 2023:
11.12.2023 – Bydgoszcz – Opera Nova
13.12.2023 – Łódź – Teatr Wielki
14.12.2023 – Gdańsk – Filharmonia Bałtycka
15.12.2023 – Bielsko–Biała – Cavatina Hall
16.12.2023 – Kraków – ICE Kraków
17.12.2023 – Warszawa – Filharmonia Narodowa
18.12.2023 – Częstochowa – Filharmonia
19.12.2023 – Poznań – Aula Mickiewicza
20.12.2023 – Szczecin – Filharmonia w Szczecinie
21.12.2023 – Wrocław – NFM

Bilety

Aktywne

Normalny

183 zł
Do wyczerpania

Normalny

203 zł
Do wyczerpania

Normalny

225,75 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.