Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Hard Rock / Metal Gloryhammer | WYDARZENIE PRZENIESIONE

Hard Rock / Metal: Gloryhammer | WYDARZENIE PRZENIESIONE

Bilety na Hard Rock / Metal

Gloryhammer | WYDARZENIE PRZENIESIONE

termin

Pt, 05 czerwca 2020 godz. 19:00

miejsce

Pralnia
Krakowska 100, 50-427 Wrocław

organizator

Winiary Bookings SC

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 25 maj 2020 16:20

70 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 25 maj 2020 16:20

75 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 25 maj 2020 16:20

85 PLN

Wyprzedane 

📄WYDARZENIE PRZENIESIONE NA CZERWIEC 2022!

Gloryhammer

 

 ⚠️ UWAGA KONCERT PRZENIESIONY NA 04.06.2022! Koncert odbędzie się w ramach wydarzenia: https://www.biletomat.pl/metal/interdimensional-hammer-quest-tour-2022-wroclaw-11154/. Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność na nowe wydarzenie.  ⚠️

Start - 19:00

Power metalowcy z Gloryhammer powracają do Polski!
Nieco ponad pół roku po ostatniej wizycie w ramach niezwykle udanej trasy z Powerwolf, Szkoci już w czerwcu wystąpią we wrocławskiej Pralni!

Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody TUTAJ.  

Gloryhammer (Szkocja / Napalm Records) – symfoniczny power metal. Zespół powstał w 2010 roku z inicjatywy Christophera Bowesa, wokalisty i klawiszowca Alestorm. Grupa zadebiutowała płytą „Tales from the Kingdom of Fire” (2013, Napalm Records), jednak rozgłos zyskała po premierze kolejnego materiału, „Space 1992: Rise of the Chaos Wizards” dwa lata później. 
Album znajdował się w muzycznych notowaniach w wielu krajach, a promowany był na trasach z takimi zespołami jak np. Stratovarius, Blind Guardian czy Hammerfall. Zarówno w 2017, jak i 2018 roku Gloryhammer było nominowane przez niemiecką edycję Metal Hammera do nagrody dla najlepszego zespołu w kategorii „Up and Coming”. Pod koniec maja poprzedniego roku ukazał się trzeci album kwintetu, „Legends from Beyond the Galactic Terrorvortex”, a ostatnia trasa z Powerwolf, podczas której zespół trzykrotnie zaprezentował się polskiej publiczności, okazała się wielkim sukcesem. Muzyka wykonywana przez Gloryhammer to szybki power metal pełen gitarowych i klawiszowych popisów, a warstwa liryczna skupia się na alternatywnej historii średniowiecznej Szkocji. Zespół znany jest ze swoich przebrań scenicznych, które podkreślają wyjątkowość ich koncertów.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Wydarzenia Przeniesione