Przejdź do głównej treści strony

Goadupa Festival 2018

19.07.2018, czwartek, 15:00 - 22.07.2018, niedziela, 23:59
Natura Park Bieszczady, Baligród Stężnica 46, 38-606 Baligród
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Wydarzenie tak wyjątkowe, że wiedzą o nim nieliczni, festiwal tak cudowny, że zapiera dech w piersiach od pierwszego dnia, miejsce tak magiczne, że jedzie się tam tylko raz, a później tylko powraca.

Goadupa Festival w Bieszczadach w tym roku organizuje swoją ósmą edycję i patrząc jak rośnie i prężnie się …

Wydarzenie tak wyjątkowe, że wiedzą o nim nieliczni, festiwal tak cudowny, że zapiera dech w piersiach od pierwszego dnia, miejsce tak magiczne, że jedzie się tam tylko raz, a później tylko powraca.

Goadupa Festival w Bieszczadach w tym roku organizuje swoją ósmą edycję i patrząc jak rośnie i prężnie się rozwija, możemy spodziewać się jeszcze piękniejszych i niezapomnianych wrażeń. Wydarzenie jest dla tych, którzy pragną oderwać się od własnej codzienności i chcą przenieść się na kilka dni w świat, w którym potrzeby duszy i serca stają na pierwszym miejscu. Festiwal odbywa się w Bieszczadach, w jednej z najpiękniejszych krain w Polsce. Kiedyś mekka hipisów, artystów i zbłąkanych wędrowców, dziś kultowe miejsce na mapie Polski, które koniecznie trzeba odwiedzić przynajmniej raz w życiu.

W tym roku Goadupa oferuje jeszcze więcej atrakcji, bo tym razem muzyka zabrzmi na aż czterech scenach. Main stage to główny punkt wydarzenia, gdzie grają znani producenci i dje poruszający się w nurcie psychedelic trance, Chill&Groove to rarytas dla poszukiwaczy dubowych, etnicznych chillujących klimatów, poprzetykanych setami techno i bardziej skocznymi rytmami. Zen Canyon to scena zbudowana w środku lasu nad małym, bieszczadzkim kanionem. Klimatyczna, wypełniona magicznymi instalacjami, poprzetykana kocami i hamakami pozwala odpocząć od bieszczadzkiego słońca i zanurzyć się w dźwiękach dojrzałej elektroniki. Czwarta scena to ogromna niespodzianka dla wszystkich fanów wydarzenia, dotąd nie praktykowana przez innych polskich organizatorów podobnych festiwali. Goadupa jako pierwsza podarowała ludziom scenę o przewrotnej nazwie „Life stage” czyli etap życia, scenę całkowicie poświęconą muzyce instrumentalnej. Usłyszycie psychodeliczne odsłony między innymi space rocka, jazzu, stonera czy hip hopu. Oprócz muzyki czeka strefa Workshops&Healing, w której uczestnicy festiwalu będą mieli możliwość uczestniczenia w różnego rodzaju warsztatach duchowych, kursach rozwoju osobistego, zajęć jogi, żonglerki czy masażach klasycznych i energetycznych. Dla rodzin z dziećmi budujemy specjalne strefy w tym kids area z ciekawymi zajęciami dla dzieci, będzie tez strefa foodtrucków, market i przytulny Goadupa bar ze strefą do posiedzenia. To wszystko zepnie w całość grupa Artystów która przygotowuje galerie, instalacje i dekoracje na wszystkie strefy.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

344,20 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.