Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Koncerty Gogol Bordello | Poznań

Koncerty: Gogol Bordello | Poznań

Bilety na koncert

Gogol Bordello | Poznań

termin

So, 10 czerwca 2023 godz. 18:00

miejsce

Klub Muzyczny B17
Bułgarska 17, 60-320 Poznań

organizator

Live Nation Sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na koncert Gogol Bordello, 10 czerwca w Poznaniu!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Drzwi: 18:00


Eugene Hütz urodził się na Ukrainie, jest piosenkarzem oraz liderem punkowego zespołu Gogol Bordello.
Zespoł, który charakteryzuje rzadko spotykana muzyczna siła, wyraźnie dająca o sobie znać na scenach obok System of a Down, Rancid, Dropkick Murphys, Reginy Spektor, a także nagrywająca płyty z Rickem Rubinnem i Stevem Albini. 
Jako dozgonny miłośnik sceny punkowej dorastający na Ukrainie, Hütz odkrył, że jego miejscem, w którym odnajduje się najlepiej jest Lower East Side w Nowym Jorku.
W późnych latach 90, gdzie chodził na koncerty, a później występował w legendarnym CBGB.
Nocując w apartamencie swoich znajomych i grając akustyczne koncerty w nowjoroskich barach ukraińskich, jego zespół powiększył się i stał się 8 osobowym wielokulturowym zespołem, łączącym ze sobą wschodnie, zachodnie i latynoskie tradycje. 
Hütz jest niestrudzonym obrońcą ukraińskiej solidarności, działając razem z Nova Ukraina i ArtDopomoga, który również organizuje wydarzenia z Patti Smith, The Hold Steady, Suzanne Vega, Magnetic Fields, Matisyahu… 
Hütz wystąpił także w filmach artystycznych takich jak Everything Is Illuminated (Liev Schreiber) u boku Elijah Wooda oraz Filth and Wisdom wyreżyserowanym przez Madonnę. 
Gogol Bordello niedawno wydali specjalną edycję ich albumu Super Taranta! na 15 rocznicę premiery, a także ich nowy album Solidaritine, gdzie jako zespół powracają do swoich hardcorowych korzeni z powiewem świeżości. 


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Kup bilet na wydarzenia Live Nation!