Przejdź do głównej treści strony

GRUBSON - 20 LAT NA SCENIE

09.12.2024, poniedziałek, 19:00 Otwarcie bramek: 18:00
COS Torwar, Warszawa ul. Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Z czym słuchaczom kojarzy się Grubson? Z kapitalnymi występami na żywo i niespotykaną u nikogo innego energią, ale także z oddaniem Śląskowi, działaniem na rzecz lokalnej społeczności i trafnymi diagnozami ujętymi w tekstach jego ponadczasowych hitów.

11 kwietnia 2024 katowicki Spodek był areną jedynego w swoim rodzaju rocznicowego koncertu artysty. …

Z czym słuchaczom kojarzy się Grubson? Z kapitalnymi występami na żywo i niespotykaną u nikogo innego energią, ale także z oddaniem Śląskowi, działaniem na rzecz lokalnej społeczności i trafnymi diagnozami ujętymi w tekstach jego ponadczasowych hitów.

11 kwietnia 2024 katowicki Spodek był areną jedynego w swoim rodzaju rocznicowego koncertu artysty. „20 lat na scenie – coś więcej niż koncert” czyli święto muzyki i trwającej już dwie dekady muzycznej podróży Grubsona zebrało 8 tysięcy słuchaczy i morze wzruszających komentarzy. To było wyjątkowo mocne, emocjonalne przeżycie, zarówno dla artysty, jego gości oraz fanów. Popłynęła muzyka prosto z serca, na scenie wydarzyła się magia ponownych spotkań i występów z muzycznymi przyjaciółmi, podgrzewana euforią słuchaczy.

Historia symbolicznej „Dwudziestki” się nie kończy! W odpowiedzi na liczne zapytania i prośby wracamy z koncertem jubileuszowym! Tym razem Grubson i zaproszeni przez niego goście pojawią się w Warszawie.

„Jak on to robi, że gra najlepsze koncerty hiphopowe w Polsce”? – zastanawiał się kilka lat temu Tomek Doksa, zapowiadając SoundClash, w którym Grubson zmierzył się z Krzysztofem Zalewskim. Od tamtej pory nic się nie zmieniło – koncerty śląskiego rapera i wokalisty to nadal absolutny top i grudniowe show w COS Torwar nie będzie wyjątkiem.

„20 lat na scenie – coś więcej niż koncert” to przede wszystkim kompletny przekrój twórczości Grubsona – od jego soundsystemowych początków, przez liczne projekty, które współtworzył, stając się człowiekiem-instytucją na polskiej scenie. Siła jego kariery to nie tylko liczba wydanych albumów, zdobytych złotych płyt czy wyprzedanych koncertów, ale także szczerość i empatia, dzięki którym zawsze potrafił zjednać sobie ludzi. „Nie sztuką jest być wśród ludzi, tylko zżyć się z ludźmi” – nawijał w „Starych śmieciach” z „Gatunku L” i trzeba przyznać, że zawsze identyfikował się z tą zasadą. Na przestrzeni bogatej kariery artysta współpracował z dziesiątkami artystów, z którymi stworzył nieśmiertelne klasyki. Część z nich na pewno wybrzmi w Warszawie.

„Dzielę się muzyką. Mam to od dziecka. Odkąd pamiętam” – deklarował w napisanej wspólnie z Przemkiem Corso biografii „Na szczycie” Grubson. Jeśli chcecie, by podzielił się nią również z Wami, nie może Was zabraknąć 9 grudnia w COS Torwar.

---------------------------------------------

⚡ Organizatorzy: L2L - Live2Listen, NewLiveMusic, Grubson
💥 Patronat medialny: RMF MAXX

-----------------------------------------

Więcej informacji:

FB
https://www.facebook.com/ GrubSonStyle
https://www.facebook.com/AgencjaNewLiveMusic/
https://www.facebook.com/live2listen

Insta
https://instagram.com/ grubsonofficial/
https://instagram.com/live_2_listen/

www
https://grubson.com.pl/
https://live2listen.com

Bilety

Aktywne

PŁYTA

191,00 zł
Do wyczerpania

KATEGORIA V

161,00 zł
Do wyczerpania

KATEGORIA IV

181,00 zł
Do wyczerpania

KATEGORIA III

191,00 zł
Do wyczerpania

KATEGORIA II

201,00 zł
Do wyczerpania

KATEGORIA I

221,00 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 211,00 zł

III PULA

PŁYTA

211,00 zł
Wyprzedane

I PULA

PŁYTA

171,00 zł
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Artyści

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.