Przejdź do głównej treści strony

Grunge'ówa po latach vol. 2 | Szczecin

27.07.2024, sobota, 20:00
Dom Kultury Słowianin, Szczecin Józefa Korzeniowskiego 7, 70-211 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

W latach 90., Szczecin, podobnie jak wiele innych miast, dał się porwać fali grunge'u, która przetaczała się przez światową scenę muzyczną. W Domu Kultury Słowianin, który zawsze był miejscem spotkań dla miłośników różnych gatunków muzycznych, narodziła się wówczas nowa tradycja sobotnich spotkań ludzi, chcących choć na chwilę oderwać się od …

W latach 90., Szczecin, podobnie jak wiele innych miast, dał się porwać fali grunge'u, która przetaczała się przez światową scenę muzyczną. W Domu Kultury Słowianin, który zawsze był miejscem spotkań dla miłośników różnych gatunków muzycznych, narodziła się wówczas nowa tradycja sobotnich spotkań ludzi, chcących choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości i zanurzyć w tej muzycznej rewolucji.

Przygotujcie się na kolejną sentymentalną podróż w czasie, bo Grunge’ówa po latach vol. 2 już 27 lipca w Domu Kultury Słowianin!

Towarzyszyć nam będą niezawodni: Sanchez i Zombi. Panowie usiądą za sterami wehikułu czasu, który przeniesie nas do złotej ery muzyki alternatywnej.

Gościem specjalnym będzie Siwy, który jeszcze przed "narodzeniem się” Grunge'ówy, prowadził w Słowianinie legendarne już imprezy o nazwie Pub Babluroja oraz był redaktorem muzycznym kultowego Radia ABC

Lipcowa data, choć kontrowersyjna na pewno uprzyjemni lato w mieście, a poza tym… nad ranem będzie już chłodniej! ;-)

Bawimy się od 20:00 do 03:00.

Bilety

Aktywne

Bilet wstępu

31,70 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 52,80 zł

W DNIU WYDARZENIA

Bilet wstępu

52,80 zł
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.