Przejdź do głównej treści strony

Grupa Teatru Tańca (grupa początkująca)

04.10.2023, środa, 18:00
WOAK TORUŃ - Sala 407 (IV piętro), Toruń Kościuszki 75-77, 87-100 Toruń
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Grupa Teatru Tańca – rozpoczęła swoją działalność w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w grudniu 2005 r. – początkowo jako warsztatowa forma zajęć z tańca współczesnego dla dorosłych: studentów i osób pracujących. Przez kilka lat działała poza instytucją – ponownie wraca do WOAK-u. Przez okres swojej działalności powstało kilka performansów i spektakli, …
Grupa Teatru Tańca – rozpoczęła swoją działalność w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w grudniu 2005 r. – początkowo jako warsztatowa forma zajęć z tańca współczesnego dla dorosłych: studentów i osób pracujących. Przez kilka lat działała poza instytucją – ponownie wraca do WOAK-u. Przez okres swojej działalności powstało kilka performansów i spektakli, prezentowanych na festiwalach w kraju, tworzonych w oparciu głównie o techniki tańca współczesnego i improwizacji.

Instruktorką i choreografką Grupy jest Marta Zawadzka.

Podczas zajęć rozwijana jest technika tańca współczesnego ze szczególnym naciskiem na improwizację, rozwijanie indywidualnych możliwości ruchowych i pogłębioną świadomość ciała oraz współpracę w grupie. Jednym z ważniejszych celów stała się praca nad spektaklami, w których tworzeniu bierze udział cały zespół.

Dla kogo?
Za zajęcia zespołu zapraszamy osoby dorosłe zainteresowane rozwojem w ramach szeroko pojętej pracy z ciałem: poznania współczesnych technik tańca, otwartych na improwizację i współdziałanie w grupie, gotowych na nowe wyzwania.

Kiedy i gdzie?
poniedziałki i środy w godz. 19.30-21.00 (grupa zaawansowana)

środy, 2 x w miesiącu w godz. 17.30-19.00 (grupa poczatkująca) z możliwością zwiększenia częstotliwości spotkań.

Warunkiem przyjęcia na warsztaty jest płatność za każdy miesiąc z góry.

Prowadzący:
Marta Zawadzka – tancerka, choreografka, pedagożka i teoretyczka tańca. Współpracowała z wieloma choreografami i tancerzami, brała udział w wielu projektach tanecznych i edukacyjnych. Występowała na wielu festiwalach w kraju i za granicą. Prowadzi warsztaty z technik tańca współczesnego, improwizacji, świadomości ciała. Członkini Zarządu Polskiego Forum Choreologicznego.

Bilety

Aktywne

Na miesiąc październik

50 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.