Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Elektronika GusGus | Kraków

Elektronika: GusGus | Kraków

Bilety na Elektronika

GusGus | Kraków

termin

So, 09 kwietnia 2022 godz. 20:00

miejsce

Klub Studio
Witolda Budryka 4, 30-072 Kraków

organizator

Automatik

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Miejsce Stojące

I Pula

dostępna do
So, 13 lis 2021 17:49

100 PLN

Wyprzedane


Miejsce Stojące

II Pula

dostępna do
So, 09 kwi 2022 20:00

120 PLN

Wyprzedane


Miejsce Siedzące

I Pula

dostępna do
So, 09 kwi 2022 17:00

150 PLN

Wyprzedane 

📄GusGus w Krakowie! NOWA DATA!

GusGus


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

GusGus na czterech koncertach w Polsce. W listopadzie tego roku legendy muzyki elektronicznej wystąpią w Warszawie (6.04), Gdańsku (8.04), Krakowie (9.04) i Poznaniu (10.04). Islandczycy promować będą swój najnowszy album „Mobile Home”

Tegoroczna płyta GusGus „Mobile Home’ to fascynujący kalejdoskop tanecznych rytmów o melodii inspirowanych przez electro-pop lat 80 oraz współczesną muzykę klubową. Do składu zespołu na stałe dołączyła Margrét Rán z VÖK i już pierwszy singiel z jej udziałem, przebojowy „Higher”, został entuzjastycznie przyjęty przez fanów zespołu. Zaangażowanie wokalistki VÖK i rosnąca kolekcja syntezatorów Biggi’ego pozwoliły odnaleźć grupie nową energię i jakość. Utwór zbudowany wokół wciągającego groove, powolnego beatu, bujnych melodii i epickich syntezatorowych brzmień już stał się jednym z klasyków w ich repertuarze, obok takich hitów jak „Arabian Horse”, „Polyesterday” czy „Over”. Kolejne znakomite single: „Stay The Ride”, „Our World” i „Love Is Alone” potwierdziły, że GusGus są w szczytowej formie! Ich muzyka nie straciła nic z tanecznej mocy i elektronicznej magnetyczności, nabrała zaś nieco electro-popowego wdzięku. Słychać, że ważnym punktem odniesienia dla twórców byli pionierzy synthpopu z lat 80 , z drugiej strony Islandczycy pamiętają o swoich klubowych korzeniach i producencki techno szlif pozwala uniknąć im taniej nostalgii i pułapki pastiszu. „Mobile Home” to dziewięć utworów, które przynoszą miksturę electro-popu, ambientu, darkwave i downtempo. Każdy z nich jest oknem do futurystycznego, dystopijnego świata, który został opanowany przez maszyny. W tej dystopii science-fiction źródłem nadziei jest zbuntowana dusza, przepełniona gniewem, ale też głodem hedonizmu i przyjemności. Najsilniej dekadencki czar GusGus przemawia podczas znakomitych występów na żywo, o czym niejednokrotnie przekonała się także polska publiczność. Podczas polskich koncertów zespół zaprezentuje nowy materiał, a także największe klasyki z całej kariery grupy.


Regulamin wydarzenia: http://automatik.pl/regulamin-2/


Kup bilet już dzisiaj na Biletomat.pl!


Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na koncerty - GusGus!