Przejdź do głównej treści strony

GusGus DJ SET (+Biggi Veira)

21.02.2020, piątek, 22:00
SQ klub, Poznań ul. Półwiejska 42, Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

 

Już 21 lutego imprezę w SQ klub uświetni GusGus dj set, czyli magik islandzkiej sceny elektronicznej we własnej osobie - Biggi Veira!

Gus Gus to prawdziwa instytucja, zespół, który przechodził wiele zmian personalnych i artystycznych. Jeszcze na początku lat 90. był kolektywem muzyków, filmowców, twórców sztuk wizualnych. Dziś funkcjonuje …

 

Już 21 lutego imprezę w SQ klub uświetni GusGus dj set, czyli magik islandzkiej sceny elektronicznej we własnej osobie - Biggi Veira!

Gus Gus to prawdziwa instytucja, zespół, który przechodził wiele zmian personalnych i artystycznych. Jeszcze na początku lat 90. był kolektywem muzyków, filmowców, twórców sztuk wizualnych. Dziś funkcjonuje jako duet. Wokalista Daníel Ágúst Haraldsson oraz kompozytor, muzyk Birgir Thórarinsson po swojemu interpretują współczesną elektronikę, techno, trip-hop, house, pop. Kiedyś na swojej myspace’owej stronie grupa napisała: "Gus Gus przemierzają rzekę elektroniki, omijają mózg i kierują się prosto w stronę serca. Podparci naukowym groove’em i gotowi uderzyć tam, gdzie najbardziej boli".

GusGus to nie U2. Tutaj na przestrzeni 23 lat skład zespołu ulegał nieustannym zmianom. Aby ogarnąć to zjawisko Wikipedia stworzyła nawet specjalny wykres(!) Jedna postać przewija się w nim nieustannie: od samego początku w GusGus gra Birgir Thórarinsson, znany jako Biggi Veira. Brzmienie wielu płyt zależało w dużej mierze od właśnie tego pana.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

27,00 zł

Standard

Standard

32,50 zł

Standard

Standard

37,70 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.