Przejdź do głównej treści strony

Handmade Fashion Show by Julia Szyje

12.05.2017, piątek, 20:00
Królestwo, Katowice rondo gen. Jerzego Ziętka 1, Katowice
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Już 12 maja katowickie Królestwo zostanie przejęte przez utalentowanych handmaderów z piekielnie zdolną Julią Kalką na czele.

Wszystko za sprawą najnowszej kolekcji śląskiej projektantki bielizny koronkowej, która stała się rozpoznawalna pod szyldem JuliaSzyje i w ten niezwykły piątkowy wieczór, zaprezentuje swoje najnowsze dzieła. Podkreśleniem zmysłowej bielizny będzie kolekcja biżuterii, również …

Już 12 maja katowickie Królestwo zostanie przejęte przez utalentowanych handmaderów z piekielnie zdolną Julią Kalką na czele.

Wszystko za sprawą najnowszej kolekcji śląskiej projektantki bielizny koronkowej, która stała się rozpoznawalna pod szyldem JuliaSzyje i w ten niezwykły piątkowy wieczór, zaprezentuje swoje najnowsze dzieła. Podkreśleniem zmysłowej bielizny będzie kolekcja biżuterii, również ręcznie robionej, marki CAVIALLO. O efektowne fryzury zadbają styliści z Akademii Color Art Desiree!

Taka okazja wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego całość uświetni występem na żywo Hubert Szczęsny, półfinalista programu muzycznego The Voice of Poland i to właśnie przy dźwiękach jego muzyki, zaprezentują się śliczne modelki. Gdyby atrakcji było mało, na gości czekać będą welcome drinki, a podczas afterparty, parkiet rozgrzeje znany i lubiany Piotr Kędzierski!

Zdecydowanie bądź z nami tego wieczora - to pierwsze takie show w Katowicach! Start wydarzenia o 20:00 w dniu 12 maja 2017 roku, oczywiście w Królestwie!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

20,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.