Przejdź do głównej treści strony

HANNAH DIAMOND

22.11.2023, środa 20:00
VooDoo Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A, 01-242 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis📷Po występie na zeszłorocznym OFF Festivalu Hannah Diamond powróci jesienią do Polski ze swoim cukierkowym, tanecznym repertuarem! Artystka wystąpi w warszawskim klubie VooDoo w ramach promocji swojego nowego, drugiego w dorobku albumu “Perfect Picture”✨

Hannah Diamond od dziesięciu lat konsekwentnie buduje swój własny świat - pochodząca z Londynu artystka kreuje …📷Po występie na zeszłorocznym OFF Festivalu Hannah Diamond powróci jesienią do Polski ze swoim cukierkowym, tanecznym repertuarem! Artystka wystąpi w warszawskim klubie VooDoo w ramach promocji swojego nowego, drugiego w dorobku albumu “Perfect Picture”✨

Hannah Diamond od dziesięciu lat konsekwentnie buduje swój własny świat - pochodząca z Londynu artystka kreuje autoportret zarówno za pomocą popowych dźwięków, jak i przez wykorzystanie intensywnego, słodkiego niczym guma balonowa różu w sztuce wizualnej. Hannah zadebiutowała w 2013 roku singlem “Pink and Blue”, a 3 lata później pojawiła się gościnne w utworze Charli XCX, “Paradise”. Prezentując przedpremierowo swoje utwory m.in. na Pitchfork Music Festival w Londynie czy TikToku Hannah zapowiedziała swoją najnowszą, będącą następcą wydanej w 2019 roku “Reflections”, płytę “Perfect Picture”, która ukaże się już 6 października nakładem jej własnej wytwórni - PC Music. Album wyprodukowany przez Davida Gamsona, znanego ze współpracy z Keshą, Chaka Khan oraz Charli XCX, jest niczym przejście z pikselozy w HD poprzez 12 błyszczących, eksperymentalnych popowych kawałków, odnajdujących się zarówno w mainstreamowych, ale też undergroundowych realiach.

HANNAH DIAMOND

📅22.11.2023
📍Warszawa, VooDoo

 Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

 Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

 Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

 W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡HANNAH DIAMOND (Wielka Brytania / PC Music) - pop, hyperpop

🌐https://www.facebook.com/hannahdiamondofficial
🌐https://www.instagram.com/hannahdiamond_
🌐https://www.tiktok.com/@hannahdiamond_

🔊”Perfect Picture”: https://www.youtube.com/watch?v=x_atlUT9TBI
🔊”Affirmations”: https://www.youtube.com/watch?v=e4MR2-v4oYg
🔊”Invisible”: https://www.youtube.com/watch?v=Qaekt5O-rXw


Bilety

Aktywne

Standard

95 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 110 zł
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Artyści

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.