Biletomat Pop / Rock Heavy Rock Show

Pop / Rock: Heavy Rock Show

Bilety na Pop / Rock

Heavy Rock Show

termin

So, 19 listopada 2022 godz. 19:00

miejsce

Schron Muzyczny MASH
Wojska Polskiego 3, 41-400 Mysłowice

organizator

Schron Muzyczny MASH

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 19 lis 2022 19:00

25 PLN

Wyprzedane

 

📄Kup bilet na Heavy Rock Show 19 listopada w Mysłowicach!


Otwarcie bram: 19:00

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Man Of The Crowd i Nostradamus umiłowali Heavy Rock i to dostaniecie. Nie zabraknie stylowych hitów tej muzyki i wystrzałowych solówek!

Nostradamus to grupa pochodząca z Gliwic grająca muzykę heavy metalową lat 80-90 ubiegłego wieku. Jesteśmy na etapie nagrywania płyty, która ukarze się mam nadzieję w lutym 2023 r. Numery, które można usłyszeć, to nic innego, jak kontynuacja drogi obranej przez większość muzyków naszego pokolenia, bo niestety młodzi już nie jesteśmy, które skomponowałem i napisałem do nich teksty jakieś 10 lat wstecz i postanowiłem spróbować upublicznić je światu, bo wiem, że mają swoją niepowtarzalną moc i klimat tamtych minionych lat. To co lubimy wyrażać w naszej muzyce to dobry riff, który zapada głęboko w głowie, dobre solo i dwugłos gitar, to lubię najlepiej. Podsumowując, dobry, stary heavy metal. Obecny skład zespołu, to Paweł Majdiuk - śpiew, Grzegorz Murawski - gitara solowa, Piotr Wyleżoł - gitara, Tomasz Nowacki - bas i Adam Pokryszka - bębny. W tym składzie gramy od 2 lat i mam nadzieję, że w nim dotrwamy do kolejnych płyt. Mam też nadzieję, że muzyka się spodoba i sama obroni w gąszczu przedziwnych styli i odmian, które dziś możemy słuchać.

Man Of The Crowd to zespół pochodzący z Bielsko-Białej. Tworzymy i wykonujemy heavy-hard rocka. Nie mamy pretensji do świata, chociaż świat czasem ma do nas”.

Skład zespołu: Bartek Topiłko - perkusja, Artur Kubisa - bass, Mateusz Chmiel - gitara, Bartek Kwak - gitara i vocal.

Wiek: 16+

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!