Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Koncerty HIDDEN ORCHESTRA W NIEBIE

Koncerty: HIDDEN ORCHESTRA W NIEBIE

Bilety na koncert

HIDDEN ORCHESTRA W NIEBIE

termin

Pt, 01 grudnia 2017 godz. 21:00

miejsce

Niebo
Nowy Świat 27/21, 00-029 Warszawa

organizator

NIEBO

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 31 sie 2017 09:20

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 30 lis 2017 23:59

45 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 01 gru 2017 13:00

55 PLN

Wyprzedane 

📄HIDDEN ORCHESTRA W NIEBIE

HIDDEN ORCHESTRA

start: 21.00

Magiczny koncert niezwykłego zespołu ze Szkocji już w grudniu w warszawskim klubie Niebo! Hidden Orchestra podczas swojej trasy koncertowej promować będzie wydany w czerwcu tego roku album „Dawn Chorus”. NIEBO 1/12.

Hidden Orchestra to pochodzący ze Szkocji zespół jazzowy, projekt multi-instrumentalisty, kompozytora i producenta Joe Acheson’a. Ich brzmienia są niezwykle ujmującą, intensywną i zróżnicowaną podróżą muzyczną, chwytającą za serce zarówno słuchane na płycie jak i podczas koncertów na żywo. Innowacyjne rozstawienie z dwoma perkusjami w roli front man’ów nieodmiennie od początków istnienia grupy wzbudzają niesamowite wrażenia i pozytywnie zaskakują tak widownię jak i krytyków. W skład zespołu wchodzi również kontrabas, skrzypce i pianino. Premierowy album Hidden Orchestra - „Night Walks” wydany w 2010 roku zapoczątkował karierę o międzynarodowym zasięgu. Od tamtej pory zagrali w ponad 30 krajach, budując coraz szersze grono fanów na całym świecie, od Edynburga, Londynu, przez Pragę, Moskwę, Ateny i Stambuł.


Najnowszy album zespołu ukazał się 16 czerwca tego roku, i nosi nazwę „Dawn Chorus”. To niezwykle osobista, zawiła i przede wszystkim unikatowa seria utworów stworzonych przez Joe Acheson’a. Opiera się na szerokiej kolekcji śpiewu ptaków i innych dźwięków przyrody zbieranych starannie przez lata, w różnych lokalizacjach. Album obfituje w detale i odznacza się oryginalnym charakterem. Dźwiękowe migawki natury przeplatają warstwy basu, bębnów, perkusji oraz innych instrumentów takich jak pianino, elektryczna harfa, dzwonki, flet czy też wiolonczela.

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Black Friday / Cyber Monday - bilety na dziesiątki koncertów taniej o 10%!