Przejdź do głównej treści strony

Hogni + Tęskno

23.11.2018, piątek, 20:00
Niebo, Warszawa Nowy Świat 21, 00-029 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Distorted Animals booking i TBA Music zapraszają na warszawski koncert: 

w ramach wyjątkowej polsko-islandzkiej trasy W listopadzie na pięciu koncertach wystąpią Högni oraz Tęskno!
Warszawski koncert odbędzie się 23 listopada w klubie Niebo.
Wieczór rozpocznie promujący swą debiutancką płytę duet Tęskno, na scenie wsparty kontrabasem oraz kwartetem smyczkowym. W …

Distorted Animals booking i TBA Music zapraszają na warszawski koncert: 

w ramach wyjątkowej polsko-islandzkiej trasy W listopadzie na pięciu koncertach wystąpią Högni oraz Tęskno!
Warszawski koncert odbędzie się 23 listopada w klubie Niebo.
Wieczór rozpocznie promujący swą debiutancką płytę duet Tęskno, na scenie wsparty kontrabasem oraz kwartetem smyczkowym. W drugiej części programu kwartet pojawi się na scenie wspólnie także z Högnim, uzupełniając nową formułę koncertową artysty.

Högni - wokalista legendarnej islandzkiej grupy GusGus zadebiutował w 2017 roku pięknym, solowym krążkiem „Two Trains” w barwach wytwórni Erased Tapes. W swoim rodzinnym kraju stawiany jest obok taki artystów jak Sigur Sigur Rós, GusGus czy Björk. Ma na koncie podwójne „Icelandic Music Awards”, czyli islandzki odpowiednik „Grammy” jako „najlepszy debiutant” i „najlepszy twórca piosenek”. Solowo oraz z zespołami GusGus i Hjaltalin kilkukrotnie występował w Polsce, wyprzedając koncerty w największych miastach Polski

Tęskno - projekt wokalistki Joanny Longić i pianistki Hani Rani. Składa się na niego zbiór piosenek z autorskimi tekstami w języku polskim i muzyką, która stara się wymknąć podziałowi na znane gatunki i style, łącząc brzmienia akustyczne z nowoczesnymi. Okrzyknięty jednym z najbardziej obiecujących projektów 2018 roku, zespół po zaledwie roku istnienia ma na koncie występy m.in. na Open’erze, Slot Art Festivalu czy Transatlantyku oraz wyprzedane koncerty klubowe. Na jesień br. planowana jest premiera debiutanckiego albumu Tęskno, na którego nagranie, dzięki fanom, zespół zebrał ponad dwadzieścia tysięcy złotych.

Högni + Tęskno trasa:

20.11 Synagoga Pod Białym Bocianem, Wrocław
21.11 Gdański Teatr Szekspirowski, Gdańsk
22.11 B-17, Poznań
23.11 Niebo, Warszawa
24.11 Artus Festival, Toruń

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

52,80 zł

Standard

Standard

63,20 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.