Przejdź do głównej treści strony

Hunter | Poznań

12.10.2024, sobota, 20:00 Otwarcie bramek: 18:00
2progi, Poznań Aleja Niepodległości 36, 61-714 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Zapraszamy na naszą jesienną trasę koncertową „HellWorld Tour 2024”

Tytuł zobowiązuje więc pokrzyczymy trochę na świat za pomocą tego, co najbardziej lubicie, czyli naszych killerów koncertowych :) Ale sięgniemy też jak zwykle do czegoś, co dawno nie było grane. Nie zapominając, że w tym roku mamy nadal jubileusz „HellWood”, do …

Zapraszamy na naszą jesienną trasę koncertową „HellWorld Tour 2024”

Tytuł zobowiązuje więc pokrzyczymy trochę na świat za pomocą tego, co najbardziej lubicie, czyli naszych killerów koncertowych :) Ale sięgniemy też jak zwykle do czegoś, co dawno nie było grane. Nie zapominając, że w tym roku mamy nadal jubileusz „HellWood”, do czego również nawiązuje tytuł trasy. Usłyszycie więc na koncertach sporo utworów z tej właśnie płyty. Chcielibyśmy Wam także zaprezentować próbkę tego, co znajdziecie na nadchodzącej płycie akustycznej. I nie możemy się wprost doczekać, żeby zobaczyć Waszą reakcję.. :)))) Naszym Gościem na wszystkich koncertach będzie znany już Wam zespół Lark.

Mamy ogromną nadzieję, że spodoba Wam się to co usłyszycie i zobaczycie na jesiennych manewrach, na które jeszcze raz Was serdecznie zapraszamy!

Bilety

Aktywne

BILET WSTĘPU

84,80 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 95,40 zł

II Pula

BILET WSTĘPU

95,40 zł

W dniu koncertu

BILET WSTĘPU

116,60 zł
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.