Przejdź do głównej treści strony

HUNTER + Gość: Roman FanPolszy

02.10.2021, sobota, 20:00
CK Wiatrak, Zabrze Wolności 395, 41-806 Zabrze
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

OpisPamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***


Ponieważ od zawsze staraliśmy się łączyć a nie dzielić - zaprosiliśmy na te trzy październikowe koncerty młodego YouTubera, którym jest nie kto …Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***


Ponieważ od zawsze staraliśmy się łączyć a nie dzielić - zaprosiliśmy na te trzy październikowe koncerty młodego YouTubera, którym jest nie kto inny jak Roman FanPolszy 💥💥💥 Możecie, a nawet powinniście sprawdzić koniecznie jego kanał YouTube - https://www.youtube.com/romanfanpolszy

Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na taki nietypowy support, ale możecie nam wierzyć - Gość ma wiele bardzo ważnych i ciekawych rzeczy do opowiedzenia ☝️I dlatego właśnie postanowiliśmy, że to właśnie on będzie Was czarował przed naszymi koncertami w ten pierwszy październikowy weekend! A my przygotowujemy Wam najcięższy zestaw Waszych (i naszych) ulubionych killerów koncertowych 🔥🔥🔥I nie obędzie się oczywiście bez niespodzianek 😜 Mamy nadzieję, że te trzy wieczory na długo zapadną nam wszystkim w pamięć!

Do zobaczenia wkrótce !


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard

73,10 zł

W dniu koncertu

Standard

84,40 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.