Biletomat Koncerty HYPE pres. PlanBe "Insomnia"

Koncerty: HYPE pres. PlanBe "Insomnia"

Bilety na koncert

HYPE pres. PlanBe "Insomnia"

termin

Pt, 13 października 2017 godz. 23:00

miejsce

Prozak 2.0
pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków

organizator

Prozak 2.0

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 04 paź 2017 16:50

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 13 paź 2017 19:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄HYPE pres. PlanBe w Prozaku!

HYPE
PlanBe

bramy: 22:30, koncert: 23:00

HYPE oraz Prozak 2.0 po raz pierwszy w tym sezonie łączą siły - nic więcej nie trzeba dodawać. Ok trzeba, PlanBe wpada do nas ze swoim premierowym materiałem z płyty 'Insomnia', więc szykujcie się na pełen koncert promocyjny plus single z poprzednich lat.

Jazda bez trzymanki, stacja pierwsza.

INFO:
Koncert odbywa się na poziomie -2, otwarcie klubu o 22:30. Wejście na koncert tylko z opaskami. Before & After: HYPE Family.

BILETY:
I pula (100 sztuk) 20 PLN
II pula (100 sztuk) 30 PLN
Pojedyncze sztuki do kupienia na bramce w dniu koncertu oraz do wygrania na stronach Prozaka oraz HYPE.

---------
PlanBe rocznik dziewięć sześć - młody nieoszlifowany diament do korony QueQuality, urodzony w Tomaszowie Lubelskim a dziś działający na scenie krakowskiej. Nie może być przypadkiem, gdy nastoletni MC nagrywa pełen album z jednym z najbardziej rozchwytywanych i uniwersalnych producentów w Polsce. I nie jest. Nagrana z Lankiem "Fantasmagoria" ukazała ogromny potencjał młodego MC, z jednej strony serwując porcję bangerów pełnych chwytliwych melodii, spiętrzonych rymów i elastycznej nawijki, a z drugiej - odsłaniając nam normalnego gościa, który bez przyjmowania niepotrzebnej pozy opowiada o swojej codzienności.
Wachlarz inspiracji PlanaBe jest szeroki, ale w głównej mierze skupia się na brzmieniu Nowego Toronto, które przy swoich nietypowych podziałach rytmicznych zarazem wymusza kombinowanie z flow, jak daje spore pole do popisu do płynnego przechodzenia między rapem z pazurem a slowjamowym podśpiewywaniem. Do Prozaka na swój długo wyczekiwany koncert wpada juz z debiutanckim LP "Insomnia".

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl