Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Jazz / Blues Hypnotic Brass Ensemble

Jazz / Blues: Hypnotic Brass Ensemble

Bilety na Jazz / Blues

Hypnotic Brass Ensemble

termin

Wt, 30 maja 2023 godz. 19:00

miejsce

Niebo
Nowy Świat 27/21, 00-029 Warszawa

organizator

Boredom Bookings

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


STANDARD

Standard

dostępna do
Pon, 29 maj 2023 23:59

110 PLN

Wyprzedane


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na koncert zespołu Hypnotic Brass Ensemble, już 30 maja w Warszawie!

Hypnotic Brass Ensemble


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 W skład orkiestry wchodzi 8 braci - synów trębacza Phila Cohrana z legendarnej grupy jazzowej Sun Ra Arkestra wychowanych w południowej części Chicago.

Opisywanie ich koncertów to niezwykle trudna sprawa, a spotykane często określenia, takie jak: „huragan”, „sztorm” czy „tornado”, nawet w połowie nie oddają tego, co dzieje się zarówno na scenie, jak i wśród publiczności. Nie bez powodu HBE znani są również jako „The Bad Boys of Jazz”.

Występowali razem z Princem, Mos Defem czy De La Soul, należą do ulubionych składów Damona Albarna czy Tony’ego Allena, ich najpopularniejszy utwór, „War”, trafił na ścieżkę dźwiękową kinowego hitu „Igrzyska Śmierci”, ale w głębi ducha cały czas czują się kapelą uliczną. Podczas gdy inni coraz chętniej sięgają po elektroniczne brzmienia, oni pozostają wierni wpływom jazzu, funku, soulu i hip-hopu w klasycznym wydaniu i właśnie dlatego – szczególnie w wersji live – zarażają niewymuszoną pozytywną energią.

To trzeba przeżyć!

https://www.hypnoticbrassensemble.com
https://hypnoticbrass.bandcamp.com/track/treasure

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!