Przejdź do głównej treści strony

KONCERT PRZEŁOŻONY || IFI UDE - LUDEVO TOUR I Poznań

16.12.2022, piątek, 20:00
Próżność, Poznań ul. Niepodległości 8a, 61-875 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

OpisNOWA DATA KONERTU JUŻ NIEBAWEM
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Zapraszamy na zimową trasę koncertową Ifi Ude. Artystka, która w swojej twórczości swobodnie łączy elementy polskiej kultury …NOWA DATA KONERTU JUŻ NIEBAWEM
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Zapraszamy na zimową trasę koncertową Ifi Ude. Artystka, która w swojej twórczości swobodnie łączy elementy polskiej kultury ludowej z muzyką elektroniczną, zaprezentuje materiał z albumu „Ludevo”, który został uznany jedną z najciekawszych płyt 2021 roku. Przed nami magiczne koncerty, w czasie których świat fantazji zmiesza się z rzeczywistością, gdzie żaden dźwięk i słowo nie są ani oczywiste, ani przypadkowe, gdzie echa przeszłości wybrzmią futurystyczną barwą i zabiorą was w eklektyczny świat dźwięków „Ludevo”.

Ifi Ude to polsko-nigeryjska artystka, która w swojej twórczości swobodnie łączy elementy polskiej kultury ludowej z muzyką elektroniczną. Jej najnowszy album zatytułowany “Ludevo” został wydany w 2021 r. a magazyn Polityka określił go jako “Absolutny kosmos”. Został on także nominowany do prestiżowych “Paszportów Polityki” oraz nagrody “O!śnienia” organizowanej przez portal Onet, który to uznał “Ludevo” za “Najlepszą płytę roku 2021”. Ponadto, Ifi Ude jest laureatką grand prix “Music Video Awards 2020” za teledysk do utworu “Tato, tato”.

Muzyka tworzona przez Ifi Ude, jest inspirowana ludowymi wierzeniami oraz etnicznym brzmieniem miejsc, w których się wychowała. Stąd jej najnowsza płyta jest swobodnym przepływem międzu kulturami słowiańskimi oraz afrykańskimi. Sama określa, że przemieszczanie się między tymi dwoma płaszczyznami kulturowymi jest dla niej naturalne jak oddychanie. Jak zawsze wspomina, płyta “Ludevo” jest dla niej zapisem ogromnych zmian w życiu oraz próbą sił między marzeniami a rzeczywistością.

Zimowa trasa „Ludevo” zaskoczy was różnorodnością brzmień i nastrojów. Jeżeli potrzebujesz wyrwać się z niełatwej rzeczywistości nie ruszając się z miasta – koniecznie przyjdź na koncert. Ludevo to emocje, to subtelność, ale i moc w zdecydowanej potrzebie sięgania ponad to co oferuje muzyka popularna i kanapowy Netflix. Ludevo to mieszanka folkloru z mocną elektroniką i intrygującymi instrumentami z najdalszych zakątków świata. Ifi w roli szefowej zespołu, wokalistki, producentki – a przede wszystkim performerki – zaskoczy Cię energią i charyzmą, z którą bez problemowo zjednuje publiczność, a także ciekawymi stylistykami, nie tylko wokalnymi ale też… modowymi!

"Na moje koncerty przychodzą niesamowici i różnorodni ludzie. Jeden z moich fanów rzeźbi przepiękne bębny, inna fanka ma farmę ekologiczną i wypieka chleb. Kolejna jest producentką filmową, a druga mamą trójki wspaniałych dzieci. Jest też taki fan, który tiuninguje auta i taki, który buduje jurty, upowszechniając wiedzę o eko architekturze. Jesteście różni. Jesteście sobą. Chcę was zobaczyć. Spotkajmy się na żywo i porozmawiajmy. Tęsknie za byciem z wami. Chcę dla Was śpiewać, chcę tańczyć wśród was. Chcę was wziąć za rękę i zaprowadzić do mojego muzycznego świata. Otwórzcie serca – jadę do Was ❤ " – IFI UDE

09.12.2022 – Kraków / Klub Alchemia, ul. Estery 5
10.12.2022 – Warszawa / Bardzo Bardzo, ul. Nowogrodzka 11
16.12.2022 – Poznań / Próżność, al. Niepodległości 8a
18.12.2022 – Wrocław / Mleczarnia, ul. Włodkowica 5

Godzina otwarcia drzwi: 19:00 / Koncert: 20:00

Teledyski:
Ifi Ude „Tato Tato” https://youtu.be/wuzaCHEzlOI
Ifi Ude „Kwiat”https://youtu.be/pXtaDl_A0xs
Ifi Ude „Dusza” https://youtu.be/yh-8cDBLq7c

Organizator: Agencja Perspektywy
Kontakt: [email protected]
REGULAMIN

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Bilety chwilowo niedostępne

Poszukaj wydarzenia w innym terminie i miejscu.

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.