Biletomat Koncerty IFI UDE | LUDEVO

Koncerty: IFI UDE | LUDEVO

Bilety na koncert

IFI UDE | LUDEVO

termin

Pt, 10 czerwca 2022 godz. 20:30

miejsce

Kolonia Ochota
Łęczycka 2, 02-065 Warszawa

organizator

L2L

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 07 kwi 2022 23:59

49 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 10 cze 2022 20:00

59 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na koncert Ifi Ude 10 czerwca w Kolonii Ochota!

Ifi Ude


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

⌚️ Otwarcie bramek: 19:00
⌚️ Start wydarzenia: 20:30

📍 Miejsce: Kolonia Ochota, Błogosławionego Ładysława z Gielniowa 9/11, 02-066 Warszawa

🎤 IFI UDE, właściwie Diana Ifeoma Ude – to niezależna artystka, tworząca w klimatach muzyki świata, która swobodnie przenika granice muzyki, sztuki i teatru. Jest absolwentką kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Ifi od początku swojej artystycznej drogi, poszerza świadomość wielokulturową w Polsce i za granicą.

💽 Obecnie promuje ona swój drugi album - Ludevo. Materiał powstawał przez 6 ostatnich lat. Ludevo jest drogą poszukiwania ukojenia w ramionach „starych” matek, których mądrość i pieśń przekazywane są przez korony drzew. To potrzeba przynależenia do plemienia ludzi połączonych przez potrzeby i wspólną wizję świata, niekoniecznie przez więzy krwi. Pod koniec 2021 Ifi została nominowana do Paszportów Polityki, a album Ludevo został uznany płytą roku przez portal Onet.pl

⚠️ Prosimy o wypełnienie oświadczenia covidowego na stronie biletomat.pl/forms/covid19/ lub w wersji papierowej, w którym oświadczasz, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jesteś osobą zakażoną COVID-19 oraz nie przebywasz na obowiązkowej kwarantannie. Wystarczy samo okazanie oświadczenia na bramce, podczas skanowania biletów.
⚠️ Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png
⚠️ Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę, o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu.

🔜 Do zobaczenia na miejscu!

📣 Więcej informacji:
https://www.facebook.com/ifiude
https://www.facebook.com/bashesh
https://www.facebook.com/live2listen
https://instagram.com/live_2_listen/
https://instagram.com/ifiude/
https://instagram.com/bashesh_official/
www.l2l.pl

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie