Przejdź do głównej treści strony

Iksy + The Goldbricks | Plener Promienista

13.06.2021, niedziela 19:00
Plener Promienista ul. Promienista 27a, 60-288 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

OpisPamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

---

Już 13-ego czerwca w Plenerze Promienista odbędzie się koncert zespołu 𝑰𝑲𝑺𝒀 oraz 𝑻𝒉𝒆 𝑮𝒐𝒍𝒅𝒃𝒓𝒊𝒄𝒌𝒔

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

𝑰𝑲𝑺𝒀

Zespół IKSY powstał w Mikołowie, całkiem …Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

---

Już 13-ego czerwca w Plenerze Promienista odbędzie się koncert zespołu 𝑰𝑲𝑺𝒀 oraz 𝑻𝒉𝒆 𝑮𝒐𝒍𝒅𝒃𝒓𝒊𝒄𝒌𝒔

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

𝑰𝑲𝑺𝒀

Zespół IKSY powstał w Mikołowie, całkiem przypadkiem w 2016 roku. Przez Agatę Duda, Radka Kasprzyckiego i Filipa Bojdoła. Skład stworzony był, teoretycznie, na potrzebę jednego konkursu. Praktycznie – grają razem przeszło 3 lata i mają na swoim koncie 2 EP-ki i kilkadziesiąt zagranych koncertów, co więcej, zawsze zakończonych pozytywnym odbiorem.

Mimo, że ludzie próbują szufladkować ich twórczość pod “alternatywny pop”, sami lubią nazywać swoją muzykę “mniej chamskim popem” lub “quasi-popem”.

Wbrew pozorom zespół ten nie zamyka się w jednej kategorii. Na scenie sprawnie poruszają się po różnych gatunkach.

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

𝑻𝒉𝒆 𝑮𝒐𝒍𝒅𝒃𝒓𝒊𝒄𝒌𝒔

Poznańsko-starachowicki zespół, który tworzą muzycy grający wcześniej w takich zespołach jak Audiofeels, Afromental czy Ziemia Obiecana. Postanowili oni połączyć siły w nowym projekcie z obszarów szeroko rozumianego alternatywnego rock’n’rolla.

W sierpniu 2020 zespół wszedł do studia Oko.litza w Poznaniu, by wspólnie z realizatorem dźwięku Michałem Wasylem nagrać materiał na EPkę Cztery pory świąt.

Od Zimy przez Wiosnę, Lato aż po Jesień jest to szesnastominutowa muzyczna opowieść, współczesna “Szopka noworoczna”. Zmasterowana

w Nowym Jorku przez Alana Silvermana. Nazywana “Dziełem”, próbuje pozostać skromna.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Bilety

Wyprzedane

Pre-sale

Standard

25 zł

I Pula

Standard

30 zł

II Pula

Standard

35 zł

Artyści

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.