Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Hard Rock / Metal IMPACT Festival 2020

Hard Rock / Metal: IMPACT Festival 2020

Bilety na Hard Rock / Metal

IMPACT Festival 2020

termin

Wt, 02 czerwca 2020 godz. 18:00

miejsce

Atlas Arena
Bandurskiego 7, 94-020 Łódź

organizator

Live Nation Sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Miejsca stojące

Miejsca stojące

dostępna do
Wt, 02 cze 2020 15:00

275 PLN

Wyprzedane 

📄IMPACT Festival 2020

Korn
Bring Me The Horizon
Of Mice & Men
Skillet
Royal Republic
The Last Internationale

 

 

Drzwi: 18:00

SKILLET, OF MICE & MEN, ROYAL REPUBLIC oraz THE LAST INTERNATIONALE dołączają do składu IMPACT FESTIVAL 2020!

KORN główną gwiazdą przyszłorocznego Impact Festival. Pionierzy nu metalu wystąpią w Łodzi w towarzystwie BRING ME THE HORIZON.

Line-up:

Scena główna:
Korn
Bring Me The Horizon
Of Mice & Men

Scena druga:
Skillet
Royal Republic
The Last Internationale

KORN, wydając swój debiutancki album, zmienił świat. Tą płytą, będącą fundamentem sukcesu grupy, zespół wyznaczył nowy gatunek muzyczny. The FADER zauważa: „Nastąpił nieoczekiwany wyłom w popowym krajobrazie, a KORN wyraził wzbierający się pokoleniowy niepokój przed klaustrofobiczną, samo kontrolowaną świadomością. KORN stał się soundtrackiem dla nadchodzącego pokolenia”.

Z deathcorowego undergroundu po szczyty alternatywno-rockowych list przebojów – BRING ME THE HORIZON, wielokrotnie nagrodzony złotą i platynową płytą, światowy gigant muzyki rockowej, przez ostatnią dekadę nie pozostawił nikogo obojętnym.

Na początku swojej kariery dali się poznać jako autorzy mocnych, metalcorowych kompozycji, jak „Chelsea Smile”. W późniejszym okresie kariery złagodzili swoje brzmienie i wprowadzili do niego elementy elektroniki, co zaowocowało powstaniem takich hitów jak „Can You Feel My Heart” czy „Sleepwalking”. Zespół wydał w tym roku swój szósty w karierze krążek, zatytułowany „amo”. To bez wątpienia ich budzący największe emocje i przekraczający wszelkie gatunkowe ramy album.

Skillet dołącza do składu przyszłorocznego Impact Festival. Zespół ma na koncie złote, platynowe i podwójnie platynowe albumy, zajmuje wysoką pozycję na liście najlepiej sprzedających się zespołów rockowych XXI wieku.

W ciągu prawie dekady zespół Of Mice & Men stale wznosił się na szczyty gatunku, zajmując pierwsze miejsce na liście Billboard's Rock i Independent Charts.

Royal Republic, rockowy band ze szwedzkiego Malmö, od czasu wydania pierwszego albumu w 2010r. są świetnie odbierani przez fanów, krytyków i media.

The Last Internationale przejęło pochodnię niesioną w przeszłości przez Boba Marleya i Wailers, Ninę Simone, Public Enemy, Woody Guthrie, Boba Dylana, Rage Against the Machine i setki innych.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie