Przejdź do głównej treści strony

In the Woods…, Saturnus

19.10.2023, czwartek, 19:00 Otwarcie bramek: 18:00
KAMIENNA 12, Kraków Kamienna 12, 31-403 Kraków
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


In the Woods… (doom/black/progressive metal, Norwegia)

Norweskie In the Woods… to jeden z pierwszych zespołów, które w latach rozkwitu norweskiego black metalu, postanowiło odejść od tematyki satanistycznej i okultystycznej w kierunku piękna i mroku lasu.
Ta decyzja poskutkowała wydaniem przełomowego albumu „Heart of the Ages”, będącego jednym z pierwszych dokonań post …


In the Woods… (doom/black/progressive metal, Norwegia)

Norweskie In the Woods… to jeden z pierwszych zespołów, które w latach rozkwitu norweskiego black metalu, postanowiło odejść od tematyki satanistycznej i okultystycznej w kierunku piękna i mroku lasu.
Ta decyzja poskutkowała wydaniem przełomowego albumu „Heart of the Ages”, będącego jednym z pierwszych dokonań post black metalu w formie, jaką znamy dzisiaj.
Po kilku zmianach składu In the Woods… powraca do Polski, promując swój najnowszy album „Diversum”, stanowiący bezpośrednią kontynuację dokonań zespołu, jak i nowe otwarcie, będące rezultatem istotnych zmian w składzie zespołu.
Ich zeszłoroczny występ na Summer Dying Loud pokazał, że Norwegowie są w doskonałej kondycji koncertowej, czego bez wątpienia dowiodą na zbliżającym się, jesiennym i jedynym w Polsce koncercie!

In the Woods… online:

FB: https://www.facebook.com/inthewoodsomnio/
Instagram: https://www.instagram.com/inthewoodsofficial/

"Diversum" (2022, Soulseller Records)
https://www.youtube.com/watch?v=PHuNtJKwpug


Saturnus (melodic doom/death metal, Dania)

Legendarne duńskie Saturnus powraca do Polski po ośmiu latach nieobecności, by promować swój najnowszy album „The Storm Within”, wydany nakładem Prophecy Production.
Duńczycy z wypracowaną, charakterystyczną dla siebie precyzją, przeplatają melancholijne elementy instrumentalne, mające budować atmosferę i podniosłość ich wydawnictw, z miażdżącym doom metalem, który nie pozostawia na słuchaczach suchej nitki. 
Dodajmy do tego tematykę podlaną sokiem z nihilizmu, transcendencji, śmierci i straty, a dostaniemy przepis na solidne i przejmujące widowisko!
Zespół nie występuje często, a ich jedyny koncert w Polsce to być może jedyna okazja na zapoznanie się z twórczością Saturnus na żywo w ciągu kilku najbliższych lat.

Saturnus online:

FB: https://www.facebook.com/saturnusofficial
Instagram: https://www.instagram.com/saturnusbandofficial/

"The Storm Within" (2023, Prophecy Production)
https://www.youtube.com/watch?v=iR6ZhDCRnAw


The Foreshadowing (Gothic/Doom Metal, Włochy)

Wieczór rozpocznie występ włoskiego The Foreshadowing, czyli znanego i występującego od 2005 roku w południowej Europie zespołu z gatunku gothic/doom metal.
Jeśli twórczość takich zespołów, jak Paradise Lost, czy Katatonia nie są ci obce, warto przekonać się na żywo, jak wielką energię niesie ze swoimi występami The Foreshadowing!

The Foreshadowing online:

FB: https://www.facebook.com/theforeshadowing
Instagram: https://www.instagram.com/theforeshadowing/

The Foreshadowing | Forsaken Songs (Full EP Stream) | Gothic Doom
https://www.youtube.com/watch?v=Z0LDrhkGDM8


Bilety

Aktywne

Standard

129 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 150 zł

III Pula

Standard

Wyprzedane

I Pula

Standard

99 zł
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Miejsca

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.