Przejdź do głównej treści strony

Ingmar Villqist TAKA FAJNA DZIEWCZYNA JAK TY

13.04.2024, sobota, 19:00
Teatr Bez Sceny, Katowice 3 Maja 11a, 40-096 Katowice
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

PREMIERA KWIECIEŃ 2024

TAKA FAJNA DZIEWCZYNA JAK TY
Sztuka Ingmara Villqista "Taka fajna dziewczyna jak ty" to historia mieszkających razem w wynajętej kawalerce, dwóch sióstr. Starsza siostra, Matti (Katarzyna Gołąb), opiekuje się młodszą, zatajając przed nią sposób w jaki zarabia na ich utrzymanie. Młodsza siostra (Aleksandra Szokiel), spędzając całe dnie i noce …
PREMIERA KWIECIEŃ 2024

TAKA FAJNA DZIEWCZYNA JAK TY
Sztuka Ingmara Villqista "Taka fajna dziewczyna jak ty" to historia mieszkających razem w wynajętej kawalerce, dwóch sióstr. Starsza siostra, Matti (Katarzyna Gołąb), opiekuje się młodszą, zatajając przed nią sposób w jaki zarabia na ich utrzymanie. Młodsza siostra (Aleksandra Szokiel), spędzając całe dnie i noce sama, ucieka w świat wyobraźni. Nieoczekiwanie jej imaginacje przybierają groźną i zaskakującą formę.

Ingmar Villqist, urodzony w Chorzowie (1960) historyk sztuki, związany przez lata z BWA Katowice i warszawską Zachętą, jako dramaturg zadebiutował w wieku 38 lat dramatem "Noc Helvera". W jego bogatym dorobku dramatopisarskim największą popularność w kraju i zagranicą zdobyły "Oskar i Ruth" i cykl jednoaktówek "Beztlenowce". Jest także reżyserem, w latach 2001-2006 związanym z Teatrem Wybrzeże. W TEATRZE BEZ SCENY reżyserował spektakle swojego autorstwa: "Oskar i Ruth", "Wernisaż" oraz "Miłość".

Scenariusz i reżyseria: Ingmar Villqist
Światło: Sergiusz Brożek
Kostiumy: Ewa Dopierała

Występują:
Aleksandra Szokiel
Katarzyna Gołąb
Andrzej Dopierała


Scenariusz i reżyseria: Ingmar Villqist
światło: Sergiusz Brożek
kostiumy: Ewa Dopierała

Występują:
Aleksandra Szokiel
Katarzyna Gołąb
Andrzej Dopierała

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

Normalny

60,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.