Biletomat Muzyka klubowa IOSound Party w / Andre Galluzzi (Cocoon) & Funk D’ Void (Soma) by Temperamental

Muzyka klubowa: IOSound Party  w / Andre Galluzzi (Cocoon)  &  Funk D’ Void (Soma)  by Temperamental

Bilety na clubbing

IOSound Party w / Andre Galluzzi (Cocoon) & Funk D’ Void (Soma) by Temperamental

termin

So, 18 stycznia 2020 godz. 23:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Temperamental / Agencja SKY

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 24 gru 2019 11:09

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 17 sty 2020 16:23

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 18 sty 2020 20:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄IOSound Party by Temperamental w Sfinksie700

André Galluzzi, Funk D’ Void, BONIS, FRESH, MICROB, TUXEDO

 

André Galluzzi

Genialny i szalony, jeden z filarów Cocoon Svena Vatha. Jest DJ-em vinylowym z rezydencjami w Tresor, Ostgut i Berghain. W ciągu ostatnich dwóch dziesięcioleci pojawił się w wytwórniach takich jak Cadenza, Cocoon, Ostgut Ton i Highgrade. Jest także współzałożycielem Taksi Records i szefem labelu Aras.

André Galluzi był regularnym bywalcem kultowych klubów w Niemczech na początku lat 90-tych. W 1994 roku rozpoczął pracę w renomowanej firmie dystrybuującej płyty Neuton, gdzie poznał Paula Brtschitsch'a. Muzyczne dziecko André i Paula - Taksi Records narodziło się rok później. Inne ważne muzyczne wydarzenie tego okresu to jego rezydencję w słynnym berlińskim Tresorze, które pociągnęło za sobą decyzję o przeprowadzce André do stolicy Niemiec. Wraz z otwarciem Ostgut (macierzysta nazwa obecnego Berghain), rozpoczął w nim swoją drugą rezydenturę.

Po zamknięciu Ostgut w 2001 roku André wydał legendarną kompilację miksów "André Galluzzi: Im Garten" oraz stworzył nową serię eventów o nazwie Submerge. Słynący z odurzających 10-godzinnych setów i regularnie grający w słynnej Amnesii na Ibizie, André znalazł swoje miejsce w nowo otwartym Berghain.W 2005 roku nawiązał współpracę z Guido Schneiderem, co zaowocowało wydaniami w Cadenzie, Cocoon i Highgrade, w tym ich najpopularniejszego utworu "Albertino" w 2007 roku.

Szukając nowych wyzwań, André założył w 2011 roku markę Aras, platformę ukierunkowaną na nowe talenty oraz prezentowanie innowacyjnego i niekonwencjonalnego podejście do produkcji muzyki elektronicznej. W tym samym roku André wydał swoją trzecią kompilację "Stadt Strand Fluss", a następnie wspólne produkcje z Daną Ruh na Ostgut Ton i Cocoon. Rok później André uruchamia imprezy We Play Vinyl, deklarację poświęcenia i wsparcia dla płyt vinylowych.

W styczniu 2015 André wydał swój debiutancki solowy long-play "Alcatraz", za który otrzymał doskonałe recenzje, album koncepcyjny wywołał burzę zainteresowania mediów. Następnie wraz z Guido Schneiderem wracają do Cocoon z kolejnym arcydziełem "Mario" w marcu 2015 roku, a zaraz po tym remix dla Hot City Orchestra zostaje wydany na kompilacji Sven'a Väth'a "Sound of the 17th mix". W listopadzie 2016 roku André wydaje również swoje najnowsze EP "Submerge" na OVUM Josh'a Wink'a. Ostatnia wizyta André Galluziego w Polsce to listopad 2018 i impreza "Circus Inferno" w Poznaniu, która to była później nominowana przez portal muno.pl do miana Event Roku. Niezależnie od napiętego harmonogramu, André zawsze poświęca czas na kreatywność i kontynuuje przekraczanie granic, aby niezmiennie zaskakiwać kolejne generacje klubowiczów.

 

Funk D’ Void

Nieczęsto zdarza się by producent muzyki klubowej pozostawał na szczycie przez tak długi okres czasu jak Lars Sandberg (aka Funk D'Void, Francois Dubois, Chaser & Joyless). Od ponad 20 lat przemierzając świat wzdłuż i wszerz. Obecnie mieszkając w Barcelonie, organizuje comiesięczne imprezy w tamtejszym klubie Macarena, występując regularnie także w doskonale znanych- Moog, Space oraz Pacha.
Na przestrzeni lat związany z takimi labelami jak Soma, Bedrock, Cocoon, Suruba, Tronic Octopus oraz Urbantorque. Miał okazję remixować takich artystów jak New Order, Underworld, Kevin Sounderson, Deetron, Laurent Garnier, Steve Rachmad, Stephan Bodzin, Paul Van Dyk, Ian Pooley, Slam, Technasia, Shlomi Aber, Christian Smith & Tony Lionni.
Lars wciąż pozostaje bardzo aktywny na scenie, nadal wydaje swoje ponadczasowe produkcje za pośrednictwem słynnej Somy, której filarem jest od lat 90-tych, a także własnego labelu Outpost. W maju 2019 jego remix został wydany nakładem All Day I Dream, topowej obecnie wytwórni prowadzonej przez Lee Burridge'a. Równolegle organizuje warsztaty produkcji muzycznej (mające swoj showcase na tegorocznym ADE z gościem specjalnym w osobie Joey'a Beltrama). Posiada również dwa poboczne projekty - Kein Mainstream (detroit electro) oraz Chord Stomper, skupiony na brzmieniach synthwave nawiązujących do lat 80tych.
Funk D'Void to marka sama w sobie, człowiek legenda wśród producentów house i techno, synonim klasy i talentu, którego bardzo wielu ze współczesnych producentów stawia za wzór oraz inspirację.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie