Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Rock It's July Already, Brighter Colours i Ruch Taki Jak Zwykle

Rock: It's July Already, Brighter Colours i Ruch Taki Jak Zwykle

Bilety na Rock

It's July Already, Brighter Colours i Ruch Taki Jak Zwykle

termin

So, 03 czerwca 2023 godz. 19:00

miejsce

Schron Muzyczny MASH
Wojska Polskiego 3, 41-400 Mysłowice

organizator

Schron Muzyczny MASH

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na koncert It's July Already, Brighter Colours i Ruch Taki Jak Zwykle, 3 czerwca w Mysłowicach!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

It's July Already to indie rock/popowy zespół z Krakowa, który inspiruje się folkiem, garażowym, klasycznym i alternatywnym rockiem, a nawet post-punkiem. Zazwyczaj jednak stawia w swoich piosenkach na bujający rytm i szczyptę zdrowej melancholii.

Grupa jest laureatem X edycji konkursu Radia Kraków “Megafon” na najlepszy zespół z Małopolski. W 2021 roku miała miejsce premiera drugiej długogrającej płyty It’s July Already - “Omnibus”.

Skład zespołu:
Krzysiek Winiarski – gitara, wokal,
Kamila Zielińska – wokal,
Mateusz Madej – klawisze,
Michał Juszczak – bas,
Piotrek Kozłowski – perkusja.

www.facebook.com/ItsJulyAlready
www.instagram.com/itsjulyalready/

Brighter Colours – grupa muzyków z Krakowa, która w obecnym składzie (Jake Koch, Michał Pietraszek, Katarzyna Kobuszewska i Bartłomiej Pąprowicz) działa od początku 2022 roku. Ich brzmienie to wypadkowa osobistych doświadczeń oraz energii krakowskiej sceny alternatywnej. Inspirują się wielkimi nazwiskami definiującymi nurt indie oraz rocka alternatywnego ostatnich lat. Ich znakiem rozpoznawczym są eklektyczne dźwięki, chwytliwe i poruszające melodie przeradzające się zarówno w energetyczne numery jak i nostalgiczne ballady. Dodaj do tego charakterystyczny wokal przeplatany delikatnymi harmoniami, barwną gitarę, elektryzujący syntezator i organiczny groove płynący z basu i perkusji, a otrzymasz to czym właśnie jest Brighter Colours.

W sierpniu 2022 roku wydali, własnymi siłami, swoją pierwszą EP-kę “Spacement Tapes”. Nagrodzeni wyróżnieniem podczas II Skała Rock Festival 2022. 10 marca 2023 ukazał się singiel „The Big Idea” wraz z teledyskiem. Obecnie pracują nad albumem, którego premiera planowana jest na przełom wiosny i lata 2023 roku.

Jake Koch – gitara i wokal,
Michał Pietraszek – klawisze,
Katarzyna Kobuszewska – gitara basowa i wokal,
Bartłomiej Pąprowicz – perkusja.

https://www.facebook.com/BrighterColours
https://www.instagram.com/brightercoloursmusic

Ruch Taki Jak Zwykle powstał jesienią 2018 r. na gruzach okołobluesowej formacji Na Spokojnie. Pierwszy koncert zespołu odbył się wiosną 2019 r. Od tamtego czasu zespół zagrał kilkanaście energetycznych koncertów w rodzinnym Krakowie, ale również m.in. w Bieszczadach, we Wrocławiu, w Dukli. Na początku 2020 r. ukazała się pierwsza epka zespołu. W trakcie pandemicznej przerwy zespół nie próżnował, a mozolna praca w studiu zaowocowała nagraniem debiutanckiej płyty pod tytułem: „Translokacje”, która światło dzienne ujrzała w maju 2021 r.

W kwietniu 2023 r. zespół wydał drugi album zatytułowany „Disco Inferno”.

Muzyka, którą wykonuje Ruch Taki Jak Zwykle to szeroko pojęty rock alternatywny głęboko osadzony w korzennym bluesie i rocku lat 70-tych, jednocześnie czerpiąca inspiracje z indie, stonera, postpunka, muzyki dansingowej i tanecznej.

W skład zespołu wchodzą:
Wojciech Latocha – śpiew, gitara;
Szymon Latocha – gitara, głos;
Łukasz Pipczyński – perkusja;
Marcin Pawlik – bas.

https://www.facebook.com/Ruch-Taki-Jak-Zwykle-289783448334670

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!