Biletomat Muzyka klubowa JAAA! live

Muzyka klubowa: JAAA! live

Bilety na clubbing

JAAA! live

termin

So, 26 listopada 2016 godz. 20:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 25 lis 2016 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 26 lis 2016 17:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄JAAA! na żywo w Sfinks700!

JAAA!

Mamy wielką przyjemność ogłosić, że już 26 listopada w Sfinks700 zagra JAAA!

Po trzech latach pracy, Marek Karolczyk, Kamil Pater i Miron Grzegorkiewicz prezentują płytą R​emik.​ Jest to prawie 60 minutowa opowieść o chłopcu, który uciekając od realnego, ciemnego świata buduje własną, bezpieczniejszą rzeczywistość. Wyalienowany na codzień Remik, w tym stworzonym przez siebie świecie n​ie jest samotny ­ ma przyjaciela i obrońcę o imieniu Bujillo. Razem są nietykalni. Razem przemierzają kolejne wymiary.

O JAAA! :
Jeden z najważniejszych debiutów ostatnich miesięcy. Ich pierwszy krążek, który ukazał się kilka miesięcy temu odbił się sporym echem w środowisku i wyniósł ich muzykę na najważniejsze polskie festiwale.

Trio tego lata jako jedyna grupa w Polsce zagrała na wszystkich najważniejszych imprezach: Open'er Festival (Gdynia), Animator Festival (Poznań), Audioriver Festival (Płock), Off Festival (Katowice), Lado w Mieście (Warszawa), Tauron Nowa Muzyka (Katowice), Soundrive Festival (Gdańsk). Muzycy mają za sobą również świetny początek roku. Wypełnili prawie do końca Salę Wielką CK Zamek podczas Enea Spring Break oraz świetnie zaprezentowali się podczas Red Bull Music Academy Weekender Warsaw.


Mówią o nich:
Dawno nie spotkałam się z albumem, o którym można powiedzieć tak wiele i wszystko wymykałoby się utartym ścieżkom i to jest fenomenalne.
Agnieszka Szydłowska, Trójka

Materiał brzmi jak perfekcyjne spotkanie idoli – Thoma Yorke’a i muzyków z zespołu Moderat. REMIK to brzmienie, którego dawno (może nigdy) nie słyszałem w polskiej muzyce.
Brand New Anthem

Jedna z najlepszych płyt tego roku. Dojrzały, oryginalny debiut, brawurowo rozprawiający się z barierami gatunkowymi i... emocjami słuchacza.
Jarek Szubrycht, Gazeta Magnetofonowa

Muzykę JAAA! można nazwać transowym lotem w krainę wyobraźni. Dźwięki są dla zespołu narzędziem budowania opowieści tkanych emocjami. W czasach jednorazowych singli i łatwych playlist, ich koncepcyjny album to prawdziwy rarytas dla wielbicieli Thoma Yorke’a, Moderat, Sigur Ros czy Depeche Mode, które to inspiracje są, zdaniem wielu dziennikarzy i odbiorców, słyszalne w Remiku. Sami artyści od porównań stronią chcą, aby muzyka obroniła się sama.

Koncerty JAAA! są niepowtarzalnym i mocnym przeżyciem. Każdy koncert jest inny, gdyż muzycy nie boją się improwizować, używając różnych syntezatorów, własnoręcznie stworzonych sampli. Występom JAAA! towarzyszą także wyjątkowe animowane wizualizacje Karoliny Głusiec (wielokrotnie nagradzanej, ultra zdolnej animatorki).
Emocjonalna muzyka i inspirowany nią obraz przenoszą publiczność w pełen przygód świat Remika.

WYRÓŻNIENIA
JAAA! znalazł się na 2 miejscu wśród polskich zespołów z największym potencjałem według Brand New Anthem.
REMIK został uznany za jeden z najlepszych polskich albumów 2015 roku według portali MUSIC IS i Nowa Muzyka.
SPOOK został uznany za jedną z najlepszych polskich piosenek lat 2011-2015 według OUTRAVE.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!