Biletomat Koncerty JAMALA | Sala Główna

Koncerty: JAMALA | Sala Główna

Bilety na koncert

JAMALA | Sala Główna

termin

Wt, 06 grudnia 2022 godz. 19:00

miejsce

CKK JORDANKI
Al. Solidarności 1-3, Toruń

organizator

Fundacja Platon

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


SALA

I Pula

dostępna do
Wt, 06 gru 2022 19:00

60 PLN

Wyprzedane 

📄Mikołajkowy koncert Jamali w Toruniu!

Jamala


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***


Jamala podczas XVIII Koncertu Fundacji Platon im. Kuby Rumińskiego
Już 6 grudnia w Toruniu w CKK Jordanki zapraszamy na koncert Jamali.
W tym roku wyjątkowo, z uwagi na sytuację na świecie, zapraszamy wybitną gwiazdę pochodzącą z Ukrainy - Jamalę, a sam koncert dedykujemy społeczności z Ukrainy, która mieszka w naszym regionie. Jest to dla nas szczególnie ważne, by osoby, które musiały opuścić swoje domy i znalazły się w zupełnie innej rzeczywistości, miały okazję na uczestnictwo w specjalnie dla nich zorganizowanym wydarzeniu, na których wystąpi gwiazda światowego formatu.

Obywatele Ukrainy mogą zgłaszać się po bezpłatne zaproszenia do Toruńskiego Sztabu Pomocy Ukrainie na Tadeusza Kościuszki 23/1.
Telefon: 697 314 981, torundlaukrainy@gmail.com

O Jamali:
Laureatka Eurowizji w 2016 roku. Od początku inwazji Rosji na Ukrainę angażuje się w nagłaśnianie trudnej sytuacji Ukraińców, w tym celu m.in. wystąpiła w Polsce podczas koncertu „Save Ukraine – #StopWar”, na gali rozdania nagród Wiktory i podczas finału wyborów Mister Supranational 2022. Ponadto uczestniczyła w 13. edycji polskiego programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, a w trakcie udziału w programie wraz z Fundacją Polsat promowała zbiórkę pieniędzy na rzecz ofiar wojny w Ukrainie.
Ukraińska piosenkarka w dramatycznych okolicznościach wraz z rodziną, opuściła ogarniętą wojną ojczyznę. Kontynuuje walkę o wolność Ukrainy, występując w Europie i nawołując do solidarności z Ukrainą. W czerwcu 2022 r. gościła na koncercie Pod Wspólnym Niebem w Toruniu - jej występ spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem przez mieszkańców regionu. Koncert został objęty honorowym patronatem: Arkadiusza Myrchy Posła RP, Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza, Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego Piotra Całbeckiego, Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego. Dofinansowano przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego, z budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz ze środków Gminy Miasta Toruń.


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncert Jamali!