Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Pop Janek Pentz - fingerstyle

Pop: Janek Pentz - fingerstyle

Bilety na Pop

Janek Pentz - fingerstyle

termin

Pt, 03 grudnia 2021 godz. 20:00

miejsce

Lemon Tree
Zachodnia 38, 05-092 Łomianki

organizator

Lemon Tree

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 03 gru 2021 18:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Wieczór z fingerstyle w Łomiankach!

Janek Pentz


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Janek Pentz to młody gitarzysta i kompozytor kojarzony ze sceną gitary fingerstyle, mający za sobą wspólne koncerty z artystami takimi, jak m. in. Tommy Emmanuel, Kwiat Jabłoni, Andrew York, Andy McKee, Luca Stricagnoli, Daniel Cavanagh (Anathema), Alex Misko, Igor Presnyakov, Adam Palma, BAiKA (Banach&Kafi), pARTyzant, Marek Napiórkowski, Mirosław Czyżykiewicz, Lion Shepherd czy Stefano Barone oraz współpracę z wieloma innymi artystami w kraju i zagranicą, ostatnio z doskonałym perkusistą Igorem Faleckim w projekcie FLOW i Piotrem Zubkiem jako Zubek&Pentz Piazzolla Duo.

Koncertował z powodzeniem w Polsce, Niemczech, Austrii, Belgii, Holandii, we Włoszech i... na Watykanie, gdzie zagrał dla samego Papieża Franciszka! Jest także autorem ścieżek dźwiękowych do filmów dokumentalnych. Autorskie kompozycje zawarte na płycie "PARADOX" to wynik przenikania się różnych pierwiastków krążących we wnętrzu gitarzysty, w tym rockowej ekspresji i klasycznego operowania materiałem dźwiękowym.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!