Przejdź do głównej treści strony

JAZZAMEK #54 | Pokusa

17.02.2024, sobota, 19:00
Sala Wielka CK Zamek, Poznań Św. Marcin 80/82, 61-809 Poznań
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

17.02
JAZZAMEK #54
g. 19 | Pokusa – koncert
Sala Wielka / bilety: 35 zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu koncertu)
Trio Natan Kryszk (saksofon barytonowy), Tymek Bryndal (bas), Teo Olter (perkusja) istnieje od 2012 roku. Wtedy to zespół z rozpędem przebił się na polską scenę jazzową podczas koncertu w Pardon, To Tu …
17.02
JAZZAMEK #54
g. 19 | Pokusa – koncert
Sala Wielka / bilety: 35 zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu koncertu)
Trio Natan Kryszk (saksofon barytonowy), Tymek Bryndal (bas), Teo Olter (perkusja) istnieje od 2012 roku. Wtedy to zespół z rozpędem przebił się na polską scenę jazzową podczas koncertu w Pardon, To Tu na festiwalu Niewinni Czarodzieje.

Pokusa wydała pierwszą płytę pt. „ZERO” w 2013 roku w Casablanca Studios, drugą „EINZ” w 2018 roku w LADO ABC. Z tą płytą zespół zagrał trasę w Niemczech i Belgii, wiele koncertów w Polsce, a także na festiwalach: OFF Festiwal, Jazz Jantar, Jazz nad Odrą, Inne Brzmienia czy Unsound. W 2020 roku premierę miała kaseta wydana przez DREAMLAND SYNDICATE; pierwsza odsłona cyklu wydawniczego „Live at Pogłos”.

Trzeci krążek – „D.W.A.” nagrany latem 2020 roku w legendarnym studio Zolton/Morton, został wydany w 2021 roku. Artyści czerpią na nim z nowych inspiracji i po swojemu rozprawiają się z kolejnymi muzycznymi incydentami. Na „D.W.A.” pojawiają się utwory konstruowane jak piosenki, bity, ale nie zabrakło też typowych dla zespołu kompozycji otwartych. Bez obaw, to bez wątpienia wciąż Pokusa.

Płyta D.W.A. - https://pokusainternational.bandcamp.com/album/d-w-a / https://open.spotify.com/album/5oUfG21E7wdUla8sxyaj1G
Teledysk ARRIVA - Pokusa - ARRIVA (video offiziels)
Sesja Live - Pokusa - Quest/Love/Shuffle | Lubie Cię Session

instagram - @pokusainternational
facebooku - https://www.facebook.com/pokusa.tnt

Bilety

Wyprzedane

bilet koncertowy

bilet normalny

35,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.