Biletomat Koncerty J.Bernardt

Koncerty: J.Bernardt

Bilety na koncert

J.Bernardt

termin

Wt, 10 kwietnia 2018 godz. 20:00

miejsce

Klub Alchemia
ul. Estery 5, Kraków

organizator

Go Ahead

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 09 kwi 2018 23:59

55 PLN

Wyprzedane 

📄J. Bernardt w Krakowie

J.Bernardt

19:30 drzwi
20:00 Eefje De Visser
21:00 J. Bernardt

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert J. Bernardt! Jeden z wokalistów Balthazar powraca do Polski, by tym razem 10 kwietnia zagrać koncert w krakowskiej Alchemii!

J. Bernardt, a właściwie Jinte Deprez, to jeden z wokalistów uwielbianej w Polsce grupy Balthazar. Artysta w ubiegłym roku wydał nakładem wytwórni Play It Again Sam debiutancki album „Running Days”. Krążek otwiera i promuje singiel „On Fire”:

https://www.youtube.com/watch?v=QySCwpStnLs

J. Bernardt zaczął eksperymentować z różnymi gatunkami muzycznymi, w związku z czym jego solowy projekt odbiega nieco od muzyki Balthazar – artysta inspirował się twórczością D’Angelo, How To Dress Well czy Gorillaz. Muzyka J. Bernardt to mieszanka soulu, R’n’B i gitarowych rytmów. „Kiedy pracowałem nad albumem wydawało mi się, że nie wiem co właściwie komponuję. Teraz jak słucham utworów to myślę sobie, że to jest bardzo szczera płyta. Pracując sam odkryłem, że bardzo łatwo skomponować coś nowego, ale o wiele trudniej jest skończyć cały projekt. To była najbardziej interesująca część tej podróży i coś czego potrzebowałem. Wybierając taką drogę odkryłem coś nowego o sobie samym.” – mówi Jinte. Po ostatnich, niesamowitych koncertach w Warszawie i Poznaniu J. Bernardt wróci, by zagrać na południu Polski. Bilety są już dostępne w sprzedaży!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie