Biletomat Hard Rock / Metal JELONEK | Zabrze

Hard Rock / Metal: JELONEK | Zabrze

Bilety na Hard Rock / Metal

JELONEK | Zabrze

termin

So, 17 grudnia 2022 godz. 20:00

miejsce

CK Wiatrak
Wolności 395, 41-806 Zabrze

organizator

CK Wiatrak

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.STANDARD

II PULA

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Pt, 16 gru 2022 23:59

70 PLN

Kup bilet


STANDARD

W dniu koncertu

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
So, 17 gru 2022 20:00

80 PLN

Kup bilet 

📄Kup bilet na koncert Michała Jelonka już 17 grudnia w Zabrzu!

Jelonek


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. 
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆
OTWARCIE BRAM: 19:00
START: 20:00

Będzie tradycyjne trząchanie choinki, metalowe jasełka, mroczny Mikołaj z jego gorącym kolankiem do siąścia na nim oraz pogo, młynek, wężyk, ścianeczka i gniew w biodrach!

A wszystko to w rytm i melodyję jelonkowatych utworów oraz Daddy Cool przeplatane Vivaldim, Szabelkami i ManaManananami.

Jelonek zapowiada, że będzie emocjonalnie dyspozycyjny, w krótkich spodenkach oraz z pirotechniką na plecach, takżeeee… atrakcje alpejskie!!! Oj, Warto!

Michał Jelonek to multiinstrumentalista, znany z charyzmatycznych i żywiołowych występów głównie muzyki instrumentalnej z przewodnią rolą skrzypiec oraz instrumentów smyczkowych w rockowo-metalowym towarzystwie gitar i perkusji. Jest członkiem legendy polskiego metalu - grupy Hunter. Jest również wielokrotnym laureatem Złotego Bączka, współpracuje także jako muzyk sesyjny z wieloma firmami fonograficznymi. Był członkiem licznych polskich zespołów m.in. Closterkeller, Ankh, Łzy czy Wilki.

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!