Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Hard Rock / Metal Jesień z Louder Fest, edycja klubowa - Black River, The Sixpounder + support | Kraków

Hard Rock / Metal: Jesień z Louder Fest, edycja klubowa - Black River, The Sixpounder + support | Kraków

Bilety na Hard Rock / Metal

Jesień z Louder Fest, edycja klubowa - Black River, The Sixpounder + support | Kraków

termin

Pt, 24 września 2021 godz. 17:00

miejsce

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

organizator

LOUDER ART

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Early Birds

dostępna do
Nd, 05 wrz 2021 23:59

49 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Czw, 23 wrz 2021 23:59

59 PLN

Wyprzedane


Standard

W dniu koncertu

dostępna do
Pt, 24 wrz 2021 16:00

69 PLN

Wyprzedane 

📄Jesień z Louder Fest w Krakowie!

Black River, The Sixpounder


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.


***

Jesień z Louder Fest, edycja klubowa

Dwa najbardziej rozpoznawalne zespoły w swoim gatunku – Black River (stoner metal) i The Sixpounder (groove metal) ruszają we wspólną trasę. To będzie szybka akcja! Żebyś nie zardzewiał jak liście na drzewach podczas zbliżającej się pory roku. Przed Wami trzy koncerty w trzech miastach w Polsce! Już 24, 25 i 26 września w Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu rusza pierwsze wydarzenie z cyklu Jesień z Louder Fest.

Pierwsze, ponieważ jeśli „pandemia” pozwoli kolejne mają odbywać się na podobnych zasadach . Będą to trasy koncertowe zespołów, które prezentowały, miały wystąpić (a z różnych powodów się to nie udało) bądź uwaga – pojawią się na zorganizowanych wydarzeniach pod szyldem Louder. - Louder Fest to nie tylko potężne przedsięwzięcia muzyczne, w których mieliście już okazję uczestniczyć. To także klubowe wydarzenia, które pozwolą wam i nam zapełnić czas w oczekiwaniu na kolejną, letnią edycję jednego z głośniejszych (jak sama nazwa wskazuje), metalowych festiwali – tłumaczy organizator.

Black River to supergrupa powstała w 2008 roku, łącząca chwytliwość i nośność swoich utworów z ciężkimi riffami i charakterystycznym, drapieżnym wokalem. Zespół, który w 2019 roku, po dziesięcioletniej przerwie powrócił niczym Feniks z popiołów ze świetnym albumem „Humanoid”. Udowadniając z rock'n'rollowym przytupem, że ich stoner/hard rockowo-metalowe brzmienie nie straciło na świeżości, którą słyszeliśmy na debiutanckim albumie. Pewne jest to, że zbliżające się koncerty tego zespołu ucieszą spragnionych brzmień fanów Czarnej Hańczy, a energiczny Maciej Taff wyciśnie z was siódme poty.

The Sixpounder najbardziej wyrazisty w naszym kraju zespół wykonujący groove modern melodic metal, który rozpoczął swoją działalność koncertową w 2008 roku. Reprezentanci wrocławskiej ziemi dysponują imponującym dorobkiem scenicznym - grali na największych scenach w Polsce i po za granicami naszego kraju. W swojej twórczości łączą surowe, metalowe brzmienie z melodyjnością i odrobiną elektroniki, spięte klamrą wokalną bardzo utalentowanego i charyzmatycznego frotmana. Ich koncerty to jeden wielki sześcio funtowy ładunek energii. Ostatnim wydawnictwem zespołu jest utwór "Life Is Killing Me", który jest pierwszym singlem z nadchodzącej płyty "Killer King"

W roli supportów wystąpią: we Wrocławiu zespół Synapsa, a w Krakowie i Poznaniu grupa Deadpoint. Oba pochodzące ze stolicy Dolnego Śląska!

Wydarzenie FB:  https://www.facebook.com/events/378663217030800

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!


Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Jesień z Louder Fest