Przejdź do głównej treści strony

„Jeżeli kochać” Artur Gotz – Nie tylko Kabaret Starszych Panów

09.10.2024, środa, 19:00
Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko, Gliwice Pszczyńska 85, 44-100 Gliwice
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Zapraszamy na jubileuszowy 800-tny recital Artura Gotza, który w tym roku świętuje 25 lat od debiutu jako 15-latek na scenie Teatru The Imagination w Londynie.
Artysta zaśpiewa m.in. piosenki z Kabaretu Starszych Panów, które nagrał na płycie z okazji 60-lecia tego legendarnego zespołu. Album w elektronicznych aranżacjach okazał się prawdziwym hitem, …
Zapraszamy na jubileuszowy 800-tny recital Artura Gotza, który w tym roku świętuje 25 lat od debiutu jako 15-latek na scenie Teatru The Imagination w Londynie.
Artysta zaśpiewa m.in. piosenki z Kabaretu Starszych Panów, które nagrał na płycie z okazji 60-lecia tego legendarnego zespołu. Album w elektronicznych aranżacjach okazał się prawdziwym hitem, rzucił na kolana publiczność w całej Polsce, a także w wielu miastach Europy, USA, Australii, Nowej Zelandii i na Kubie. Zdobył również uznanie Pani Barbary Krafftówny, która podczas koncertu premierowego w Teatrze Studio w Warszawie zaśpiewała z Arturem Gotzem duet „W czasie deszczu dzieci się nudzą” i powiedziała, że dzięki tej płycie artyście udało się połączyć kilka pokoleń.
Na program składają się m.in. przeboje Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory: Addio pomidory, Jeżeli kochać, Już kąpiesz się nie dla mnie, Ballada z trupem, Kapturek 62, Rodzina.
Artysta zaśpiewa również utwory ze swoich sześciu płyt m.in. „Obiekt seksualny”, „Mężczyzna prawie idealny” i „Miłość z Facebooka”.
Artur Gotz jest wokalistą (6 płyt, 800 koncertów w Polsce, a także w Europie, USA, Australii, Nowej Zelandii i na Kubie), aktorem scen Warszawy, laureatem nagrody „Wokalista Roku 2016”, a także tytułowym bohaterem powieści „Idol” Marty Fox.

Bilety

Aktywne

BILET NORMALNY

25,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.