Przejdź do głównej treści strony

JOANA SAYS REBOLLEDO | Tama

10.03.2023, piątek, 23:00
Tama, Poznań Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 W końcu po 18 latach grania jako DJ, współorganizowania imprez, oraz prowadzenia Tamy, stworzyłam swój własny cykl JOANA SAYS. Będzie to seria wydarzeń, …

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 W końcu po 18 latach grania jako DJ, współorganizowania imprez, oraz prowadzenia Tamy, stworzyłam swój własny cykl JOANA SAYS. Będzie to seria wydarzeń, które koordynuję od początku do końca sama - od wyboru artystów, przez oprawę graficzną, po światła i dźwięk.

Na pierwszy ogień idzie pochodzący z Meksyku Rebolledo!
To artysta, który jest wyjątkowo bliski mojemu sercu. Wierzy w muzykę ponad granicami, zbierając materiały ze wszystkich zakątków świata i pokazując, jak można opowiedzieć historię za pomocą pozornie niezwiązanych ze sobą płyt. Jego brzmienie jest napędzane przez psychodeliczne bity i falujące syntetyczne linie basowe. Niezależnie od tego, czy mowa o jego solowej twórzości, czy jednej z licznych współprac, Rebolledo zawsze pozostaje indywidualistą w undergroundowej kulturze tanecznej.

Pachanga Boys, Hippie Dance, TOPAZdeluxe, M.N. Roy i Mayan Warrior to tylko niektóre z projektów, w które Rebolledo jest zaangażowany jako „Experience Designer”. Co więcej, jest autorem takiego hitu, jak Time. Dzięki swojemu egzotycznemu stylowi Rebolledo często romansuje również ze światem mody, a jego utwory wykorzystały takie marki, jak Chanel, Maison Martin Margiela, Versace czy Karl Lagerfeld.

Zapraszam na harce! 💥

🎧 line-up:
Rebolledo
https://soundcloud.com/rebolledostyle
https://www.facebook.com/rebolledo.is.around/

Joana
https://soundcloud.com/joana
https://facebook.com/joanatomczak/

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

I PULA

STANDARD

34,00 zł

II PULA

STANDARD

44,00 zł

III PULA

STANDARD

54,50 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.