Biletomat Jazz Jordan Mackampa | WYDARZENIE ODWOŁANE

Jazz: Jordan Mackampa | WYDARZENIE ODWOŁANE

Bilety na Jazz

Jordan Mackampa | WYDARZENIE ODWOŁANE

termin

Czw, 02 grudnia 2021 godz. 19:00

miejsce

Klub Hydrozagadka
11 listopada 22, 03-436 Warszawa

organizator

Fource

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Pula I

dostępna do
Pt, 24 wrz 2021 10:07

59 PLN

Wyprzedane 

📄UWAGA - wydarzenie odwołane!

Jordan Mackampa


Drzwi - 19:00
Start koncertu - 20:00

Jeden z najciekawszych soulowych głosów Wielkiej Brytanii, Jordan Mackampa zagra w przyszłym roku w naszym kraju. Autor kapitalnie przyjętego, tegorocznego debiutu “Foreigner” zagra swój pierwszy polski koncert 2 grudnia w warszawskiej Hydrozagadce!

Muzyka Mackapmy to wyjątkowa mieszanka wartościowych wpływów różnych środowisk, których doświadczał podczas swojego życia. Jordan urodził się w Kongo i jak sam przyznaje, naturalne poczucie rytmu zawdzięcza właśnie swoim korzeniom. W bardzo młodym wieku przeniósł się do północnego Londynu, gdzie zafascynowała go wszechobecna kultura hiphopowa i grime’owa. Młody Mackampa chłonął więc zarówno uliczne wzorce od swoich rówieśników, jednocześnie pozostając zafascynowany twórczością soulowych legend pokroju Marvina Gaye’a czy Curtisa Mayfielda, których puszczała mu w domu matka.

Szeroki wachlarz inspiracji przełożył się na talent do pisania piosenek i już na przełomie 2016 i 2017 roku Mackampa dał się poznać szerokiemu gronu słuchaczy EP’kami „Physics” i „Tales from the Broken”, które nie tylko zachwycały melodyjnością, ale też nie unikały ciężkich tematów społecznych. Single Jordana błyskawicznie wykręciły milionowe wyniki na portalach streamingowych i sprawiły, że jego pełnoprawny debiut stał się bardzo wyczekiwanym krążkiem. W końcu płyta “Foreigner” ujrzała światło dzienne w marcu tego roku i zgodnie z przewidywaniami została kapitalnie przyjęta zarówno przez fanów jak i dziennikarzy. Grudniowy koncert Jordana Mackampy będzie pierwszą okazją do tego, żeby usłyszeć go na żywo w naszym kraju.

https://www.youtube.com/watch?v=bEFDQT7mJhE
https://www.jordanmackampa.com/
https://www.facebook.com/JordanMackampa
https://www.instagram.com/jordanmackampa/
https://soundcloud.com/jordanmackampa
https://open.spotify.com/artist/24WPEGLYPvEsmk4GSDFyST

Promotor: Fource.pl
Kontakt: media@fource.pl

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!