Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Pop JULIA PIETRUCHA - KONCERT TOWARZYSZĄCY ATP CHALLENGER POZNAŃ OPEN

Pop: JULIA PIETRUCHA - KONCERT TOWARZYSZĄCY ATP CHALLENGER POZNAŃ OPEN

Bilety na Pop

JULIA PIETRUCHA - KONCERT TOWARZYSZĄCY ATP CHALLENGER POZNAŃ OPEN

termin

Śr, 05 czerwca 2019 godz. 19:00

miejsce

Kino Teatr Apollo
ul. Ratajczaka 18, Poznań

organizator

Stowarzyszenie Sportowe Park Tenisowy Olimpia

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Balkon (m. siedzące)

Balkon (m. siedzące)

dostępna do
Śr, 05 cze 2019 16:00

80 PLN

Wyprzedane


Parter (m. siedzące)

Parter (m. siedzące)

dostępna do
Śr, 05 cze 2019 16:00

90 PLN

Wyprzedane 

📄Julia Pietrucha w Poznaniu!

Julia Pietrucha

 

Koncert w Poznaniu jest imprezą towarzyszącą Turniejowi Tenisowemu ATP Challenger Poznań Open 2019 cyklicznie rozgrywanemu na poznańskim Golęcinie.

Julia Pietrucha zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album „Parsley" zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta zawierała 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i kojącymi dźwiękami ukulele. Album spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem krytyki i został scharakteryzowany jako zaskakujący i porywający. Następstwem udanego debiutu było zaproszenie na Open’er Festival, gdzie pierwszy koncert artystki z entuzjazmem przyjęła ponad tysięczna publiczność. W kolejnych tygodniach singiel „On My Own” promujący płytę „Parsley” na stałe zagościł na Liście Przebojów Programu 3 Polskiego Radia. Akademia Muzyczna Trójki uhonorowała Julię swoją najważniejszą coroczną statuetką – Mateuszem 2016 w kategorii Muzyka Rozrywkowa – Debiut, za "unikatową wrażliwość i udowodnienie sobie i światu, że można inaczej". Po zagraniu kilku koncertów Julia ruszyła jesienią 2016 roku oraz wiosną 2017 roku w regularne klubowe trasy koncertowe, które okazały się być ogromnym sukcesem. Większość koncertów wyprzedała się błyskawicznie, a w wielu miastach zespół wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów występował dwa razy tego samego dnia.

Kilka miesięcy po premierze pierwszej płyty Julia przeprowadziła się nad morze, które bardzo szybko stało się dla niej inspiracją do napisania utworów na drugi album. Materiał powstał w niecały rok, a nowe kompozycje, wzbogacone o mocniejsze brzmienia, przeplatane są delikatnymi balladami. Do już dobrze znanych nam instrumentów dołączyła mandolina i puzon. Do współpracy Julia zaprosiła tych samych wspaniałych twórców, z którymi rozpoczęła przed dwoma laty tę muzyczną podróż.

Premiera albumu „Postcards from the seaside”, która odbyła się 9 marca 2018r. otworzyła tym samym wiosenną trasę koncertową, która, jak to na płytę inspirowaną morzem przystało, rozpoczęła się w Gdańsku. Z tego właśnie miejsca artystka wraz z towarzyszącym jej zespołem wyruszyli do największych miast w Polsce. Podróż tę Julia planuje kontynuować wiosną i latem 2019r, wracając jednocześnie do koncertowania po prawie rocznej przerwie zawodowej. Będzie to czas ponownych spotkań muzycznych zarówno w pięknych obiektach teatralnych i filharmonijnych w ramach wiosennej trasy „From The Seaside Tour 2”, jak również koncertów na letnich plenerowych scenach.  

Kup bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na Dzień Matki