Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Koncerty Ten Typ Mes, BEMY, Mrozu - Juwenalia Poznań

Koncerty: Ten Typ Mes, BEMY, Mrozu - Juwenalia Poznań

Bilety na koncert

Ten Typ Mes, BEMY, Mrozu - Juwenalia Poznań

termin

Pt, 25 maja 2018 godz. 19:00

miejsce

Park Jana Pawła II
, 60-101 Poznań

organizator

FUNDACJA "JEDEN UNIWERSYTET"

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Dzień 2 (25.05)

Dzień 2 (25.05)

dostępna do
Śr, 11 kwi 2018 17:04

20 PLN

Wyprzedane


Karnet (24-26.05)

Karnet (24-26.05)

dostępna do
Śr, 11 kwi 2018 17:04

50 PLN

Wyprzedane


Dzień 2 (25.05)

Dzień 2 (25.05)

dostępna do
Czw, 24 maj 2018 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Karnet (24-26.05)

Karnet (24-26.05)

dostępna do
Czw, 24 maj 2018 23:59

70 PLN

Wyprzedane 

📄Juwenalia Poznań dzień 2

Ten Typ Mes
BEMY
Mrozu

BILETY BĘDĄ DOSTĘPNE PRZY WEJŚCIU NA WYDARZENIU W KASACH

Studenci mają wejście za darmo, dzieci do lat 6 również mają wejście za darmo.

PIĄTEK 25.05.2018

20:00 Gastrojan
21:00 BEMY
22:00 TEN TYP MES
00:30 MROZU

*podane godziny są godzinami orientacyjnymi

Studenci z ważną legitymacją wejście za darmo

Ten Typ Mes po premierze świetnie przyjmowanego, nowego albumu „R A P E R S A M P L E R” rusza w trasę. Odświeżony skład zespołu (dołączyła druga kobieta, Ina West!) zaaranżował numery z nowego albumu, jednocześnie nie rezygnując ze znanych już pozycji ze swojej bogatej dyskografii. Intrygująca Ina na samplerach i basie, napędzane latynoskim temperamentem bębny Jose Manolo Albana Juareza, dudniący Minimoog Andrzeja Pieszaka, przestrzenne wokale Kingi Miśkiewicz i Stasiaka oraz, rzecz jasna, sam Mes - według wielu „najlepszy raper w Polsce” - to gwarancja żywiołowego koncertu, na którym nic nie ma prawa się zawiesić.

Zespół BEMY założyli dwaj bracia Mattia i Elie Rosinski. Urodzili się i wychowali  we Francji, ale poprzez rodziców pochodzenie mają polskie. Od najmłodszych lat interesowali się muzyką, nieustająco grając w swoim rodzinnym domu w Bordeaux. Po ukończeniu szkoły średniej postanowili kontynuować edukacjęmuzyczną poza Francją. Opuścili dom rodzinny i wyjechali do Anglii.
Upór i wytrwałość pozwoliła im na studia muzyczne w prestiżowej szkole Academy of Contemporary Music. W czerwcu 2013 wrócili do Polski i wzięli udział w programie Must Be The Music. Dostali się do finału i zajęli drugie miejsce. W maju 2014 awansowali do półfinałów eliminacji Przystanku Woodstock, Festiwalu w Jarocinie oraz zagrali na pierwszym w Polsce akustycznym koncercie w ramach brytyjskiego projektu Sofar Sounds. Zdobyli również nagrodę Jury festiwalu Top Trendy 2014, nagrodę główną na festiwalu muzycznym w Jarocinie, a na początku sierpnia zagrali na dużej scenie festiwalu Woodstock (wygrali eliminacje zespołów konkursowych).
Wiosną 2015 podpisali kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska, gdzie wydali swoją debiutancką płytę “Grizzlin” wyprodukowaną przez Bogdana Kondrackiego, a nagraną już w pełnym 4 osobowym składzie. Płyta została dobrze przyjęta zarówno przez fanów jak i krytyków, co zaowocowało nominacją do Fryderyka w kategorii Debiut Roku. Album został też zauważony za granicą a w jej promocję włączyli się nawet Ed Sheeran czy LP. Obecnie, zespół BEMY to nie tylko Mattia i Elie, ale również gitarzysta Wojtek Trusewicz i Konrad Załęski grający na gitarze basowej.

Mrozu
24.02.2017 roku ulazł się album „ZEW”, na którym Mrozu poszedł o krok dalej, zdecydowanie ugruntowując swoją muzyczną tożsamość. Tym razem jego kooperacja z producentem Marcinem Borsem była w jeszcze większym stopniu pracą tandemową, co zaowocowało spójnym i wyrazistym materiałem. Nowa płyta zyskała uznanie wśród fanów ale też krytyków muzycznych , zdobywając liczne nagrody w tym aż dwie nominacje do Fryderyków 2018, m.in. w kategorii „alternatywna płyta roku”. Płyta „ZEW” udowodniła ze muzyka na wysokim poziomie może spodobać się tez masowemu odbiorcy... i tak singiel „Szerokie Wody” stał się jednym z największych hitów 2017 roku...a można było go usłyszeć we wszystkich możliwych stacjach radiowych od opiniotwórczej Trojki po komercyjne Radio Eska.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie