Przejdź do głównej treści strony

Bass Astral x Igo, Łona i Webber & the Pimps, Zawiałow - Juwenalia Poznań

26.05.2018, sobota, 19:00
Park Jana Pawła II, Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

BILETY BĘDĄ DOSTĘPNE PRZY WEJŚCIU NA WYDARZENIU W KASACH

Studenci mają wejście za darmo, dzieci do lat 6 również mają wejście za darmo.

SOBOTA 26.05.2018

20:00 Cooperate Orchestra - Koncert muzyki Disney'a
21:20 Łona i Webber & the Pimps
22:45 Bass Astral x Igo
00:15 Daria Zawiałow

*podane godziny są …

BILETY BĘDĄ DOSTĘPNE PRZY WEJŚCIU NA WYDARZENIU W KASACH

Studenci mają wejście za darmo, dzieci do lat 6 również mają wejście za darmo.

SOBOTA 26.05.2018

20:00 Cooperate Orchestra - Koncert muzyki Disney'a
21:20 Łona i Webber & the Pimps
22:45 Bass Astral x Igo
00:15 Daria Zawiałow

*podane godziny są godzinami orientacyjnymi

Studenci z ważną legitymacją wejście za darmo

Duetu Bass Astral x Igo nie trzeba przedstawiać coraz większemu gronu odbiorców. Zespół zgromadził dużą rzeszę fanów, która wciąż się rozrasta. Dla tych którzy go jeszcze nie znają warto przybliżyć ich historię. Bass Astral x Igo tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek. Obaj swoje pierwsze kroki na scenie stawiali w rockowym zespole Clock Machine. Nie mając wcześniej do czynienia z muzyką elektroniczną, wnoszą zupełnie nowe rozwiązania, dalekie od mód i trendów panujących w tej stylistyce. Ich koncerty to pełne tańca i improwizacji live acty, które oszałamiają publiczność w Polsce i zagranicą. Latem zespół występował na Audioriver Festival w Płocku, został też zaproszony przez Hurts do supportowania ich dwóch koncertów w Polsce. Nagranie jednego z ich koncertów w gliwickiej Spiral ma 500 tysięcy wyświetleń na YouTube. Jesienią minionego roku chłopacy zagrali 12 świetnie przyjętych koncertów. Publicznośc dopisała, a wydarzenia były wyprzedane na długo przed ich rozpoczęciem. W związku z wieloma pytaniami o kolejne, w grudniu w warszawskiej Proximie zespół zagrał koncert podsumowujący trasę. Event powtórzył sukces pozostałych wydarzeń [wszystkie bilety zostały wyprzedane w niecały tydzień] i połączony był z premierą ich drugiego albumu. "Orell" to ich druga płyta długogrająca wydana nakładem wytwórni Iglo Records. Składa się na niego 10 utworów, które stanowią niemal godzinną ucztę muzyczną. Dzięki temu, że zespół postawił na wolnośc twórczą jego nowy album jest bardzo różnorodny. Można by rzec że ta płyta brzmi jak Lenny Kravitz, Boys Noize, Gotye, Childish Gambino, Woodkid, Nicolas Jaar, Jean-Michele Jaar, Bonobo, Paul Kalkbrenner, Fritz Kalkbrenner, Pearl Jam, Gus Gus, Black Keys, Justice, Portishead, Daft Punk, Kavinsky, Arctic Monkeys, Chat Faker, Adelle, Bee Gees i Mrozu, tylko trochę inaczej. Całość uświetnia mastering wykonany w berlińskim Calyx Studio, które może pochwalić się produkcjami dla takich artystów jak Moderat, Tiga czy The XX W marcu bieżącego roku zespół wraca na scenę, by zagrać kolejne koncerty promujące "Orell" . Trochę później wiosną odbędzie się także mini trasa ich projektu Bass Astral x Igo Orchestra.

Łona i Webber - to pochodzący ze Szczecina duet, w skład którego wchodzą raper Adam “Łona” Zieliński i producent Andrzej “Webber” Mikosz. W tym roku mija piętnaście lat od wydania płyty “Koniec żartów” – oficjalnego debiutu, który ukazał się nakładem cenionej wytwórni Asfalt Records, znanej z wydawania ambitnej odmiany hiphopu (m.in. Fisz, Rasmentalism, Taco Hemingway). Już przy okazji pierwszego albumu zwrócono uwagę na niebanalny styl Łony, pełny inteligentnego humoru, słownych gier i posługujący się zręczną puentą oraz na produkcje Webbera

DARIA ZAWIAŁOW: Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Przebojem weszła na polski rynek muzyczny. Jej znaki szczególne to wyjątkowy głos i silna osobowość sceniczna. Zadebiutowała w Opolu, gdzie zaprezentowała swój singiel „Malinowy Chruśniak” i zdobyła Nagrodę im. Anny Jantar – Opolską Karolinkę.
W 2017 roku ukazał się jej pierwszy album „AKysz”, nad którym pracowała wraz z przyjacielem i producentem Michałem Kushem. Płyta okazała się dużym sukcesem – promujące go single zdobyły szczyty list przebojów, a teledyski osiągnęły wielomilionowe liczby wyświetleń. Koncerty Darii są bardzo żywiołowe, pełne rockowej energii i świeżego brzmienia. Po debiucie gościła na największych polskich festiwalach (m.in. na Open’erze, Orange Warsaw Festivalu, Męskim Graniu), a jej pierwsza klubowa trasa koncertowa przyciągnęła tłumy!
Daria Zawiałow wraz z producentem Michałem Kushem stworzyli również autorską wersję utworu Wojciecha Młynarskiego „Jeszcze w zielone gramy”, który w styczniu 2018 roku wspiął się na 1. miejsce „Listy przebojów Programu Trzeciego”.
Daria Zawiałow otrzymałą również 5 nominacji do nagrody "Fryderyk 2018" m.in. w kategoriach "Fonograficzny debiut roku", "Utwór roku" oraz "Album roku alternatywa".

CoOperate Orchestra koncertowo odpowiadama na potrzeby kulturalne gnającego do przodu świata. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dużej elastyczności składu orkiestry i szerokiemu repertuarowi rozciągającemu się od muzyki baroku przez ścieżki dźwiękowe do filmów, muzykę rozrywkową po prawykonania muzyki najnowszej, jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej wyśrubowane wymagania słuchaczy. Na swoim koncie mamy udział w wielu prestiżowych projektach takich jak Konferencja IPSA 2016, poznański Festiwal Juwenalia, Festiwale Muzyki Paschalnej i Pasyjnej w Poznaniu i Mosinie, Koncerty Noworoczne Stowarzyszenia Lions Club Gdańsk Neptun, Międzynarodowe Festiwale Fletowe w Poznaniu, poznański Festiwal Brahmsa, Międzynarodowy Konkurs Organowy Feliksa Nowowiejskiego, oraz wielu innych.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Bilety

Wyprzedane

Dzień 3 (26.05)

Dzień 3 (26.05)

22,00 zł

Karnet (24-26.05)

Karnet (24-26.05)

52,60 zł

Dzień 3 (26.05)

Dzień 3 (26.05)

32,30 zł

Karnet (24-26.05)

Karnet (24-26.05)

72,90 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.