Przejdź do głównej treści strony

Kabaret SMILE

21.09.2024, sobota, 16:00
Kino Polonia, Trzebnica Prusicka 12, 55-100 Trzebnica
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Kabaret Smile wyrusza w trasę z zupełnie nowym programem Andrzej, Paweł i Michał pokazują widzom, że życie jest piękne, a z wielu rzeczy należy się po prostu śmiać. Wybierz się w podróż pełną nowych skeczy w towarzystwie zarówno dobrze znanych postaci oraz zupełnie nowych bohaterów. Koniecznie zobacz NAJNOWSZY program na …
Kabaret Smile wyrusza w trasę z zupełnie nowym programem Andrzej, Paweł i Michał pokazują widzom, że życie jest piękne, a z wielu rzeczy należy się po prostu śmiać. Wybierz się w podróż pełną nowych skeczy w towarzystwie zarówno dobrze znanych postaci oraz zupełnie nowych bohaterów. Koniecznie zobacz NAJNOWSZY program na żywo.
Nowy program to same nowości. Będzie to pełna premierowych skeczy podróż, w towarzystwie zarówno dobrze znanych postaci jak Bożena i Merlin oraz zupełnie nowych bohaterów.
Koniecznie zobacz NAJNOWSZY program na żywo w Twoim mieście!
Bilety już w sprzedaży!

Bilety

Aktywne

strefa II

126,50 zł
Do wyczerpania

strefa I

136,50 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.